2726
عنوان

شوهرم گفت اگه تو رو نبینم می میرم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 64 پست

اوااااا

این چه حرفیه که خیلی زشت شدید

مطمئنا همکارتون هم قصد بدی نداشتند و میخواستند بهتون بگن زن باید اولویتش خودش باشه

خودتون رو دوست داشته باشید 

سعی کنید و تلاش کنید برای بهتر شدنی که مد نظر خودتونه

نه خوشایند دیگران

وقتی خودتون خودتون رو دوست داشته باشید مطمئن باشید بقیه این حس رو شما رو میگیرن 

همین فردا پاشو برو یرنگ مو بزن اصلاح کن آرایش لباسای شاد بپوش اگه خودت خودتو دوست داشته زاشی وبرای خ ...

همه کمدم لباس مشکیه

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستام خشکی زده. یکی از دندون های  جلوم خراب شده.کفشم معمولا خاکیه.کارای بچه هم با منه علاوه بر ...

شما این خرابی دندون وکفش خاکی ودست هات رو میبینی و همچنان بی اهمیتی؟

مگه باید بخاطرشوهر به خودت برسی؟

خودت رو دوست داشته باش 

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
2728
دستام خشکی زده. یکی از دندون های  جلوم خراب شده.کفشم معمولا خاکیه.کارای بچه هم با منه علاوه بر ...

خب اینا رو منم دارم در ضمن من یه پسر ۸ ساله هم دارم که در کنار دخترم خونه رو منفجر میکنن ولی لاک رو انگشتم پاک نمیشه زیر ابرومم در نمیاد پشت لبمم بند میندازم و خونمم مرتب میکنم ولی خودمو نمیکشم واسه خونه و اشپزخونه 😊😊😊😊

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
شما این خرابی دندون وکفش خاکی ودست هات رو میبینی و همچنان بی اهمیتی؟ مگه باید بخاطرشوهر به خودت برس ...

اصلا ح صله ندارم.دیده نمیشم.مدام ایراد میگیره.می ریم خونه مادرش و میاییم دعواست.چرا این حرف زدی چرا یقت باز بود

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
همه کمدم لباس مشکیه

خوب اول برو برای تو خونه و بیرونت لباس رنگی بگیر حتما هم برو ارایشگاخ یک دست به سر و صورتت بکش بعد کم کم شروع کن به وزن کم کردن کارای بچه هم کرده میشه ولی اولویت خودتی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اصلا ح صله ندارم.دیده نمیشم.مدام ایراد میگیره.می ریم خونه مادرش و میاییم دعواست.چرا این حرف زدی چرا ...

خو یقتو ببند بدش میاد 

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

منم با اينكه مجردم چند وقته حس ميكنم خيلي پژمرده شدم مثلا عكساي پارسال ك ميبينم با امسال مقايسه ميكنم چشام خيلي شاداب تر بود قشنگتر بودم 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

صورتم ورم کرده.تا میرسم خونه زود صبح میشه باید برم.

خو یقتو ببند بدش میاد 

همیشه یه بهانه دستش میدم.

2706