2737
2734
عنوان

بهم بگید این ازمایش چ شرایطی داره عکس نسخه

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Amh یا رزرو تخمدان و کی دادی؟ پشت سر هم که این ازمایش و نمیدن مگه اینکه ای وی افی چیزی کرده باشز

پشت سر هم نی برج7 پارسال همه ب ازمایشارو دادم همه چیز خوب بود حالا دکترم گفت عکس رنگیم بگیر اینم چوابش جدید باشه ارجاعت بدم دکتر نازایی باید ب روز باشه همه چیز اخه خودش زنان و زایمانه فقط

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2728
اره هزینه هاشون بالاس واسه همین میگم پشت سر هم ک نمیدن دوبار لازم نیس

ب نظرت دکتر نازایی برم میگ بابد جدید باشه؟؟؟؟خیل ی سختمه دوباره اینهمه هزینه کنم  جواب قبلیا هس دیگ همه چی عالی حتی ی کم هم مشکلی نراشتم

تیکر یکسالگی گل پسرمه
FSH و LH که آزمایش هورمونی هستن TSH مال تیروییده , AMH   آنتی‌مولرین‌ هورمون، یکی از تست‌های مه ...

اگ جواب ازمایش قبلیمو بفرستم میتونی ببینی همین ارزیابی ک میگی مهمه هم توشون هست البته اگ برات زحمتی نیی اگ نه هم ک هیچی 

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2738

هزینه هاش رو نمیدونم چطوریه ولی چون معمولا AMH به خوبی قابل اندازه‌گیری نیستش، برای نتیجه‌گیری دقیق نباید با 1 آزمایش تصمیم گرفت  و لازمه چندین نوبت تکرار بشه 

ب نظرت دکتر نازایی برم میگ بابد جدید باشه؟؟؟؟خیل ی سختمه دوباره اینهمه هزینه کنم  جواب قبلیا هس ...

والا ۶ ماه ب نظرم نیاز نیس چون amhرزرو تخمدان اگه دارو مصرف نکرده باشی تغییری نمیکنه همون قبلیه ...برو پیش دکتر جدید اگه چیزی نیاز بود خودش مینویسه دیگه 

والا ۶ ماه ب نظرم نیاز نیس چون amhرزرو تخمدان اگه دارو مصرف نکرده باشی تغییری نمیکنه همون قبلیه ...ب ...

ن هیچ دارویی مصرف نکردم اره پیشنهادت خوب بود اگ نیازباسه دکترم مبگه فوقش  

اخه گذشته ازهزینش واقعا شرایطش برام سخته من چون کم خونی دارم رگامم خیلی بده ب حد مرگ میرسم هر بیست وقیقه اوتم تو پریودی ی بار خون ازم بگیرن باای ک پیدانمیشه بازم ازت ممنونم

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2706