2726
عنوان

کیاتجربه سایه ابرو دارن

83 بازدید | 17 پست

5 روزه سایه ابرو زدم کافیه فقط دستمو محکم روش بکشم همش داره پاک میشه...خیلییی نگرانم 200 تومن پولم الکی شد یعنی؟دستموآروم ک میکشم توی ابروهام موادش میاد روی دستم..مثل وقتی ک ریمل ابرومیکشی وپاک میکنی....خیلی قشنگ بودبه این زودی حیفه پاک بشه..چکارشون کنم

بت نگف ب ابروت دس نزنی😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دست اونطوری نمیزنم مثلارفتم حموم اومدم میخاستم بادستمال کاغذی خشک کنم آروم کشیدم دیدم دستمال کاغذی ق ...

خب نباید میکشیدی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
پس چطوری خشکشون میکروم میخاستم پمادبزنم

پماد رو فقط س روز باید میزدی ن بیشتر

مال من وقتی برام زد اصلا دردم نیومد

درد نه سوزش 

من تحمل سوزش نداشتم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
نه بابا صبر کن سایه ابرو بعد ۲۰ روز باید بری ترمیم و تازه بعد خودشا نشون میده

عزیزم یعنی 20 روزدیگه ک برم ترمیم قشنگ میشه وجاهایی ک پاک شده بهترمیشه..؟خداکنه درست بشه اینطوری مثل وقتیه ک خودم مدادمیکشیدم وکمرنگ میشد

[QUOTE=87646748]دست اونطوری نمیزنم مثلارفتم حموم اومدم میخاستم بادستمال کاغذی خشک کنم آروم کشیدم دیدم دستمال کاغذی ق ...[/QUOTE

اصلا نباید تا چند روز اب بهش میزدی

خواستن همیشه توانستن نیست....                            گاهی داغیست ک تا ابد بر دل میماند... 
2706