2726
مرسی ازراهنماییت عزیزدلم خداگل پسرت وواست حفظ کنه

همچنین برای شما گل دخترتو

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداحفظش کنه عزیزم کلامیشه بپرسم برنامه غذاییتون واسه نی نی تواین سن چیه مثلاصبحانه چی میدین آخه دختر ...

ممنون عزیزم. دختر منم نون زیاد نمیخوره تا ماه پیش مجبوری صبحانه پوره براش درست میکردم و هرچی دلم خواست تو پوره میریختم خخخ.پوره رو با آب و آردبرنج درست میکردم و برای مقوی تر شدنش هربار دوسه تا از این مواد رو اضافه میکردم:

پودر جوانه گندم پودر جوانه جو ،جو پرک تخم بلدرچین سویق گندم سویق عدس سویق سنجد خامه و با  عسل یا شیره انگور شیرین میکردم دختر من آلرژی داره شما میتونین شیر یا سرشیر هم اضافه کنین

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2728
ممنون عزیزم. دختر منم نون زیاد نمیخوره تا ماه پیش مجبوری صبحانه پوره براش درست میکردم و هرچی دلم خوا ...

مرسی عزیزم میشه بپرسم قددخترت چنده البته ببخش اینقده میپرسم اگه دوست داشتی بگو

سلام عزیزم پیرو تاپیکت ک پاک شد نظر میذارم

مارو بی خبر نذار لطفا

ممنون

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
باشه عزیزم حتماامااین نی نی سایتی هافقط کارشون شده تعطیل کردن تاپیکهای من که صرفافقط جهت کمک خواستنه

بله متلسفانه

حالا چی کار کردید؟؟

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده