2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بگو سوالت اول

من و همسرم یه فروشگاه اینترنتی داریم

چند روز پیش یکی زنگ زد 2 تا فرش میخواس که میشد 1,570,000 تومن ولی 1,600,000 ریخت اصرار اصرارم که خودم اسنپ میفرستم بیاد بگیره مام شماره کارت گرفتیم و 30 تومن اضافه رو برگردوندیم

حالا دیدیم 1,600,000 از حساب شوهرم مسدوده رفتیم بانک گفت از قزوین مسدود شده

رفتییم اونجا گفتن یکی شکایت کرده که اشتباهی 1,600,000 ریختم 

تنها پولی هم که به حسابمون اومده بود همون یاروو

حالا اسمی که یارو گفته یچیزیه

اسم کارتی که باهاش پول داده یچیز 

اسم کارتی که پول و ما پس دادیم یچیز دیگه

اسنپیرم با بد بختی پیدا کردیم یه ادرس داد اما گفت گوشه خیابون تحویل گرفته

تلفنشم جواب نمیده

رفتیم ادرسیم که داشتیم کسی اونجا زندگی نمیکنه 

اما اس ام اس هایی که داده واسه اینکه فرش و خریده اینا هست

کاری میشه کرد ؟؟اصلا ما باید کجا مراجعه کنیم بانکم میگه نمیدونم چیکار باید بکنید 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
من در حد یه عریضه نویس در دادگاه می تونم کمک کنم سوالت چیه؟

من و همسرم یه فروشگاه اینترنتی داریم

چند روز پیش یکی زنگ زد 2 تا فرش میخواس که میشد 1,570,000 تومن ولی 1,600,000 ریخت اصرار اصرارم که خودم اسنپ میفرستم بیاد بگیره مام شماره کارت گرفتیم و 30 تومن اضافه رو برگردوندیم

حالا دیدیم 1,600,000 از حساب شوهرم مسدوده رفتیم بانک گفت از قزوین مسدود شده

رفتییم اونجا گفتن یکی شکایت کرده که اشتباهی 1,600,000 ریختم 

تنها پولی هم که به حسابمون اومده بود همون یاروو

حالا اسمی که یارو گفته یچیزیه

اسم کارتی که باهاش پول داده یچیز 

اسم کارتی که پول و ما پس دادیم یچیز دیگه

اسنپیرم با بد بختی پیدا کردیم یه ادرس داد اما گفت گوشه خیابون تحویل گرفته

تلفنشم جواب نمیده

رفتیم ادرسیم که داشتیم کسی اونجا زندگی نمیکنه 

اما اس ام اس هایی که داده واسه اینکه فرش و خریده اینا هست

کاری میشه کرد ؟؟اصلا ما باید کجا مراجعه کنیم بانکم میگه نمیدونم چیکار باید بکنید

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
من و همسرم یه فروشگاه اینترنتی داریم چند روز پیش یکی زنگ زد 2 تا فرش میخواس که میشد 1,570,000 تومن ...

سرررررریعا به پلیس فتا شکایت کنید تا دیر نشده

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
سرررررریعا به پلیس فتا شکایت کنید تا دیر نشده

لازم نیست وایسیم اول ابلاغیه شکایت اون بیاد ؟

2738
لازم نیست وایسیم اول ابلاغیه شکایت اون بیاد ؟

ابلاغیه شکایت اون چیه برید زودتر پیگیری کنید تا جنساتون از دست نرفته حسابتونم مسدود کنید نتونه پولو برداره

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
ابلاغیه شکایت اون چیه برید زودتر پیگیری کنید تا جنساتون از دست نرفته حسابتونم مسدود کنید نتونه پولو ...

حساب مسدود شده از طرف اون 

بانکیه احتمال داد این یاروو که از ما خریده کارت یکی و دزدیده بوده

حالا صاحب کارت شکایت کرده

مرسی عزیزم حتما میرم فردا

من برای مشکلی که در رابطه با حقوق دریافتیم از کارفرما داشتم از این سایت مشاوره آنلاین گرفتم کاملا هم ...

مرسی عزیزمم

من برای مشکلی که در رابطه با حقوق دریافتیم از کارفرما داشتم از این سایت مشاوره آنلاین گرفتم کاملا هم ...

تلفنی تماس میگیرند یا پیامکی؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍