2726
عنوان

مادر شوهر عوضی ..... نیاز به کمکتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3978 بازدید | 151 پست
من حالم از مادرم بهم میخوره حتی کادویی سرعقدش که دوتا النگو با یه سرویس و یه نیم سکه بود  نمیخو ...

مادرشوهرت همین الان خودشو نشون داده به شوهرتم اطمینان نکن بالاخره بچه ی همین مادره فردا سرکوفتشوبهت میزنن اگه هم بخری تااخرعمر میگن به هاطر مادر خرابش بهمون باج میده.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
مادرشوهرت همین الان خودشو نشون داده به شوهرتم اطمینان نکن بالاخره بچه ی همین مادره فردا سرکوفتشوبهت ...

اره..دقیقا همین شوهره میدونی چرا تا حالا سرکوفت نزده؟چون میخاد هنوز تیغ بزنه..میخاد این کامل جهاز بخره .حسابی بتیغهن از عروس..

بعد عروسی همین شوهر روزی هزار بار مادراستارترو میکوبه به سرش که مامانت فلانه..یا میگه چرا به مامانم فلان روز توهین کردی..

من خوب میشناسم این مردارو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهرت همین الان خودشو نشون داده به شوهرتم اطمینان نکن بالاخره بچه ی همین مادره فردا سرکوفتشوبهت ...

زمینو که میفروشم  خودم نزدیک ۲۰ میلیون پول دارم با دوتا النگو و نیم. یه گردنبند که دارم میفروشم   جهاز میخرم  تقریبا فکر کنم ۶۰ یا ۷۰ میلیون بشه

2728

شما وظیفه ت فقط جهازه...اونم براساس عرف بخر عزیزم چیز زیادی نخر اگرم شوهرت میگه جهاز نخر پول بده خونه بخریم اونم فکر خوبیه اتفاقا میتونی تو خونه به اندازه ای که دادی سهیم باشی یعنی برات بنویسه تو سند.الان وضعیت خواهر و مادر و دامادتون چطوره یعنی خواهرت با شوهرش هست هنوز.مادرت و خواهرت چطورن؟

اصلا شوهرم و مادرش خبر نداشتن    

خلاصه زرنگ باش..پولهاتو رو نکن به شوهرت..نهایت لطف یه زن میتونه همین اوردن جهازیه باشه..که اونم وظیفه نیس یه لطفه..

در مورد خونه هم..خواستی خونه بخری به نام خودت بزن..اگه نصف پولشو اون بده و نصفشو تو..بازم نصف خونه باید به نام خودت بزنی..ولی دیگه بنظرم خونه وظیفه تو نیس..

شما وظیفه ت فقط جهازه...اونم براساس عرف بخر عزیزم چیز زیادی نخر اگرم شوهرت میگه جهاز نخر پول بده خون ...

خواهرم  طلاق گرفت ۵۰ میلیون از شوهرش گرفت ۵۰ از مادرم  یه خونه کوچیک خرید برای اینده بچه اش  اما این پول هارو یکی مهریه اش اون ۵۰ تومن ارث از پدرم

خواهرم  طلاق گرفت ۵۰ میلیون از شوهرش گرفت ۵۰ از مادرم  یه خونه کوچیک خرید برای اینده بچه ا ...

آخی عزیزم خدا کمکش کنه ...واقعا در حق خواهرت ظلم شده خیلی براش ناراحت شدم.خدا بزرگه 

2706