2737
2734

همسر من خیلی خوبه برای خانواده من و منم برای خانواده اون کلا احترام زیاد می دارید ب خانواده هامون

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدر شوهرم اينجوريه اصلا در حدي كه آدم ميخواد زنگ بزنه آمبولانس بياد

بيچاره مادر شوهرمو تو عيدا دق ميده خونه فاميلاي اون نميره ميگه حالم بده ولي خونه فاميلاي خودش ميره😂😂

2731
شبیه بابامه تا میفهمه خوانواده مامانم داره میاد تا مرگ پیش میره 

خ جالب گفتی😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

ن کاملا برعکس خانواده خودش میان هی میگ نمیخاد بخری ولش کن غریبه ک نیستن 

خانواده من ک میان سرویس میکنه منو دیگ از بس خورده فرمایش میده این و بپز اونو بیار اینو بخر 

همبشه هم قبلش دعوامون میشه از بس حرف میزنه

ho

عزیزم یه بار که حال نداری بری پیش فامیلاشم یا بلعکس ،بگو خستم ولی چون تورو دوست دارم الان باهات میام مهمونی  سه چهار بار که این رفتار و انجام بدی آروم آروم درست میشه

همیشه ۱۸ساله هستم  
دمتگرم حتما انجام میدم😁❤️

انشاالله جواب میده  ،ما مشکلمون اینکه باهمسرمون صحبت نمی‌کنیم آنقدر تودلمون نگه میداریم مسایل روتا وقتی می‌خوایم صحبت کنیم از عصبانیت خراب میکنیم ،درصورتی که با صحبت کردن با آرامش یه سری مسائل درست میشه  

یه دلیل هم اینکه وقتی برامون مهمون میاد بدون تایم وبرنامه ریزی میان وملاحظه صاحب خونه رونمیکنن،توقعات بی جادارن....

همیشه ۱۸ساله هستم