2733
2734

مادرشوهرم میخواد عمل زانو کنه منم تو یه اپارتمان باهاش زندگی میکنم الان نمیدونم چرا غصم گرفته میگم همه ی کاراش میوفته گردن همینجوریشم من بعضی از کاراشو میکردم دیگه چ برسه ب اینکه عمل کنه خیلی ام تنبل دختراش هستن گفتن میایم واسه کمک ولی من میترسم تا اخر من گرفتار بشم لطفا بهم امید و دلخوشی بدید

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما که باهاش یه جا زندگی میکنی کاری نداره هفته ای یکبار جارو و گردگیری غذا هم هرچی برای خودتون میپزی برای اونم بپز اگه توان مالیشو نداری مواد غذایی از خونش ببر یه وعده از مواد اون برای همه درست کن یه وعده از مواد خودت

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2738
هرچی آتیشه از گور این تو یه ساختمون بودن بلند میشه حالم بهم میخوره از تو یه ساختمون بودن باهاشون

واقعا همینطوره چون همش از من توقع دارن😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

عزیزم فکر کن یه بنده خدایی هیچ کسو نداره و خدا بشما این فرصتو داده که بهش برسی و ثواب کنی  بهش کمک کن و برس هم ثواب داره و هم خدا هزار برابر برات جبران میکنه و کائنات هم برات دعای خیر میکنن از جایی که فکرشو نمیکنی خدا پاداشتو میده و خیر و برکت وارد زندگیت میشه 

فقط برای رضای خدا بهش برس 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

عمل زانو یه طوره که روز بعد عمل دکتر میاد میگه پاشو راه برو البته واسه تعویض مفصل تو همگاهی پاشو دستشو بگیر مثلا بگودکتر گفته یه کم باید راه بری برات خوبه واینا ....کم کم بلند میشه 

وقتی عمل کرد،با دختراش برنامه بریزید،هر کدومتون مثلا دو روز پیشش باشید،تا کسی خسته نشه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

یه ماهه سرپا میشه دیگه تا اخر عمرش که نمیخواد بخوابه 

از اول متعادل رفت امد کن همش اونجا نباش که دختراش خیالشون بابت تو راحتشه 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706