2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
دو هفته اس

شما زایمان کردید به سلامتی؟ من هم فمولایف میزنم و هم شیاف سیکلوژست میزارم ولی دردها هستن هنوز. تا کی درد داشتید؟ من از اول حاملگی تا به امروز درد پریودی باهام بوده .

شما زایمان کردید به سلامتی؟ من هم فمولایف میزنم و هم شیاف سیکلوژست میزارم ولی دردها هستن هنوز. تا کی ...

دوستم درچه حالی ؟ دردات کی تموم شد ؟

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
دوستم درچه حالی ؟ دردات کی تموم شد ؟

سلام ، ببخشید دیر پاسخ میدم . شاید شما مشکلتون دیگه حل شده باشه ولی این سوال خیلی های دیگه باشه.

متاسفانه دردها قطع نشدند و سه ماهه سوم که جنین رشدش زیاد شد تبدیل به انقباض میشد ، دوبار بستری شدم و با دارو دردهای زایمانی رو کنترل میکردن . بالاخره ۳۷ هفته و یک روز مجددا درد و انقباض داشتم و سزارین اورژانسی شدم. خداروشکر که اون روزهای سخت گذشت و الان پسرکوچولوم ۵ ماهشه❤️

من از اولش تا الان این مدل دردا رو دارم

نکیا توروخدا بیا راهنمای م کن هفته ۲۷ بارداری م از هفته ۱۷ دل درد پریودی داشتم تا الان امپول پرولوتنم با شیاف میزارم سرکلاژم کردم .. شما یادته در هفته در چند و در روز چند ساعت درد داشتی؟ من در هفته ۳یا ۴ روز از صبح تا شب درد دارم.نگرانم بخدا استراحتم از خونه بیرون نمیرم دراز کشم۹۹ درصد

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
سلام ، ببخشید دیر پاسخ میدم . شاید شما مشکلتون دیگه حل شده باشه ولی این سوال خیلی های دیگه باشه. مت ...

سلام گلم توروخدا منم راهنمای کن دل درد پریود داشتی؟ از کجا فهمیدی انقباضه منم خیلی میترسم ..التماست میکنم جوابمو بده ازرهفته ۱۷ دل درد پریودی رو داشتم تا الان که هفته ۲۷م ... امپول پرولوتن و شیاف م دارم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2706