2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چشم هایش  سمفونی مردگان کلیدر جنایت و مکافات ابله  قمارباز  برده های زر خرید

ابله رو خوندم ولی واقعا لذت نبردم از خوندنش انگار باید در مورد فرهنگ و ادیان روسیه اطلاعات قبلی میداشتم، برا شما جالب بود؟

مرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد عالیه😍😍😍

به هرکی دادم بخونه کلی دعام کرد بس که خندیده بود😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
ابله رو خوندم ولی واقعا لذت نبردم از خوندنش انگار باید در مورد فرهنگ و ادیان روسیه اطلاعات قبلی میدا ...

بعضیا ابله رو بهترین اثر داستایفسکی می دونن کلا سبک رمان های داستایفکسی نوع رئالیسم ادبی هست یعنی بنا بر شرایط و روزگار روسیه اون زمان نوشته شده برا من که در باره تاریخچه روسیه مطالعه داشتم جذابه همچنین داستان های گورکی و شلوخف و گوگول ولی تولستوی تا حدودی فلسفی تره و پیچیده اس قلمش

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
پس نخوندی چون چشم هایش حال بهمزنه

چیش حال بهم زنه من خوندم لذتم بردم اینجام پیشنهاد دادم چند نفری اومدن گفتن خیلی عالیه البته سلیقه ها فرق میکنه باهم

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2706