2737
2734
عنوان

از الان استرس دارم سزارین کنم یا طبیعی؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 39 پست
واسه بچه ی دوم حوصله ی مهمونی و....ندارم.بعدشم با این گرونی ها.بچه که میاد کلی خرجش هست.از وسایل گرف ...

اخی دلت میاد بچه دوم هم عین بچه اوله دیگه چه فرقی داره من خودم هنوز دومی رو ندارم ولی خب گناه داره نمیشه فرق گذاشت بینشون 

عزیزم یه دکتر خوب انتخاب کنی که وی بک کنه میتونی طبیعی زایمان کنی من شنیدم یکی بچش دوساله بوده زایمان طبیعی کرده بعد سزارین الان هستن دکترای مجرب که اینکارو بکنن بعضی دکترا برا اینکه امار جراحیشون بره بالا زیادم دردسر نکشن میگن بعد سز نمیتونی طبیعی بیاری درحالیکه الان اگه دکترت خوب باشه و با وجدان میشه طبیعی اورد نگران نباش...

به طبع طبیعی خیییییلی بهتر از سزارینه که ۷ لایه شکمو میبرن ادم نمیدونه چی سرش میاد عین در گونی میسوزت عوارضشم که هیچ😑ولی طبیعی دردو چن ساعت تحمل میکنی بعدش هیچی به هیچی انگار زایمان نکردی

اینکه بعد زایمان باید مواظب بود خیلی مهمه چون بالاخره از جون ادم یه جون دیگه کنده شده چه طبیلی چه سزارین مراقب نباشی خیلی چیزا از زایمان رو آدم میمونه‌که ادم متوجه نمیشه خیلی از خانما چه طبیعی چه سز کمر درد دارن چرا چون بعدش مواظب نبودن فک کردن چون درد ندارن میتونن هرکار خاستن بکنن😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانم؟؟؟

میگن بی بی چک باید در ادرار صبح بزنی اگ عصر بزنی درس جواب میده

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
به فامیل دورتر نگو

سری اول ما که به کسی نگفتیم.همین فامیلای نزدبگیک همه رو خبر دار کرده بودن

وای مگه میشد استراحت کرد یکی میومد هنوز داری جمع و جور میکنی یکی دیگه

جالب تر اینکه مثلا عمه های شوهر با شوهر و بچه هاشون میومدن شااااامممم  

حااااالا بعد از شام مگه میرفتن

2728
2738