2726
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست
والا من قضاوت نمیکنم کسی و چون بنظر خودم خودم کارای بدتری انجام دادم

منم قصد قضاوت ندارم اصلا. اما دیدم نوشتی نامحرم و یه استیکر خنده گذاشتی واسه اون تعجب کردم

با خدا باش و پادشاهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون محرم و نامحرم یه عقیده است من جای خدا نیستم که بتونم سواشون کنم

محرم و نامحرم یه حقیقته عزیزم. وگرنه خطبه عقد نمیخوندن که دو نفر محرم شن. اگه محرم و نامحرم در حد عقیده بود ببخشیدا ادم با هر کس که تو خیابون دید میتونست بره بخوابه 

با خدا باش و پادشاهی کن
2728
چون محرم و نامحرم یه عقیده است من جای خدا نیستم که بتونم سواشون کنم

یعنی ازنظر شما خواهر و برادر هم میتونن باهم  مثل زن و شوهر باشن چه عقیده ای دارین هر دینی هم که داشته باشین این عقیده رو ندارن 

اره دختر بازه همش تجربه رابطه و جدایی و افسردگی و این مسخره بازی ها داشته نه اون انقدر کله خره کل ...

گفتم كه، اونا فكر ميكنن پسرشون با دوست شما ازدواج كنه سر به راه ميشه . ميشينه زندگيشو ميكنه

چه خبر دارن اين ادم دوستت رو بدبخت ميكنه 😢

دوستم هم همون موقع زنگ زد بهش جواب نداد  پاشد رفت دم در اپارتمان حسام در که زد دوستش باز کرد ...

از اینا گذشته دوستتم چه پیله بوده ها .. فک میکنم فیلم ترکی کاراسودا دارم میبینم باز :))

💙 با افتخار استقلالیم ...
عزیزم احتمالا دوستت خودت نیستی اخه تو از کجا اسکرین اونا رو هم داری بعدم داری موبه مو نقل قول میکنی ...

چرا انقدر زود قضاوت میکنید اخه .. عزیز من تقصیر استارتر چیه که شما دوست صمیمی ندارید؟ من 25تا دوست صمیمی دارم که از بین اونا یکی از رفیقام اسمش رویاس حتی میدونه الان دارم اب میخورم مثلا :)) البته اینم بگم هیچ اجباری و چیزی برای گفتن حرفامون بهم نیس فقط عشق یکنیم که زندگیمونو باهم به اشتراک میزاریم همینو بس 

💙 با افتخار استقلالیم ...