2737
2734
عنوان

بعد زایمانم همه چی عوض شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 42 پست
بهت حق میدم و تجربه کردم شوهرم سه ماهگی دخترم یه سفر دو روزه رفت بعد که برگشت من توقع داشتم اول من ...

باورت میشه؟شوهرم کارش سه شیفته یه هفته صبح یه هفته شب یه هفته بعدظهر هفته شبکاریش که کلا شبا نبود روزام تو اتاق میخوابید که صدای بچه بیدارش نکنه صبح کاریاشم تقریبا همینطوری دلم میخواد شبا پیشم بخوابه یا حداقل اگه شبا نیس روزا دو سه ساعت پیش من بخوابه

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست میشه  منو شوهرمم خیلی عاشق هم بودیم و با عشق ازدواج کردیم  حتی تو حاملگی هم بینهایت ...

امیدوارم درست شه و من افسردگی نگیرم.عشقتون پایدار😘😘

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏
وااالي من يك هفته ديگه دخترم به دنيا مياد ترسيدم همه اينجوري گفتيد يعني تو دوره اي كه زنا بيشتر به ...

مامانم یه ضرب المثل داره میگه به گربه گفتن جیشت دواس رفت زیر خاکش کرد.حالا مردام همینن کافیه بدونن بهشون نیاز داری.اما شما نگران نباش خانومی انشاالله که اقای شما همون اقاااا که بود باقی بمونه 

2731
طبیعیه.هنوز ب شرایط هادت نکرده ی جورایی هنوز تو شوکه مثلا رفتارش چطوره

بی تفاوته نسبت بهم انگار نیستم ببخشیدا ولی میل جنسیشم خیلی کم شده

نه بخدا من به اون بیشتر توجه میکنم یعنی واقعا الان حس میکنم خیلی نیاز دارم یکی پا به پام باشه نازمو ...

شايد حساسيت هاي بعد زايمان باشه 

نگران نباش

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli
باورت میشه؟شوهرم کارش سه شیفته یه هفته صبح یه هفته شب یه هفته بعدظهر هفته شبکاریش که کلا شبا نبود رو ...

شوهر منم پیشم نمیخواد 

منو بچه افقی میخوابیدیم  اون عمودی

خودشم هنگ بود  نمیفهمید دلیل کارشو

بعد درست شد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
بی تفاوته نسبت بهم انگار نیستم ببخشیدا ولی میل جنسیشم خیلی کم شده

گفتم که هورمونش کم میشه تستسترون

برو تو نت بخون

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من باشم تهديدش ميكنم ميگم اگه بخاي بيشتر دوسش داشته باشي وبه من كمتر توجه كني خفش ميكنم تو خواب با ...

😂😂😂😂😂

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli
مامانم یه ضرب المثل داره میگه به گربه گفتن جیشت دواس رفت زیر خاکش کرد.حالا مردام همینن کافیه بدونن ب ...

ممنون عزيزم 

اميدوارم همه ي عشق شوهرت برگرده طرف شما

ان شاالله همه چيز درست ميشه

خانوما اينجا ميگفتن ذكر يا ودود موثره شمام بگو ان شاالله نتيجه ميگيري