1147
1226
عنوان

بعد زایمانم همه چی عوض شده...

522 بازدید | 42 پست

سلام خانوما خوبید؟ من یه ماهه که زایمان کردم و بچم به دنیا اومده حس میکنم اخلاق شوهرم باهام فرق کرده عوض شده دیگه بهم توجه نمیکنه رابطه صمیمی قبلو نداریم با اینکه با بچه خیلی سخته ولی بازم هم به خودم هم به خونم هم به بچم میرسم نمدونم چرا فکر میکنم همه چی فرق کرده بینمون چکار کنم به نظرتون؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

عزیزم اضافه شدن یه عضو جدید با تغییرات همراهه به مرور همسرت با این موضوع کنار میاد و همه چی مثل قبل میشه و البتع شما هم توی دور حساسیت هستی نگران نباش این چیزا عادیه حل میشه

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من تجربه اشوندارم 

اما شايد توجهت به بچه زياده 

شما تغيير نكردي اخلاقت رفتارت 

اصلا شايد همسرت هنوز با خودش و شرايط كنار نيومده

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli

طبیعیه.هنوز ب شرایط هادت نکرده

ی جورایی هنوز تو شوکه

مثلا رفتارش چطوره

برام دعا کنید دوباره ❤عشق❤ ب زندگیمون برگرده .دوباره هم دیگه رو دوست داشته باشیم.مثل قبل.خدایا خودت روزای خوبمون رو برگردون،لطفا🙁

روزی نیم ساعت همو بغل کنید . پیش هم بخوابید .

شوهر من بزور میگه بیا . بهت محبت کنم😐 حساب عاطفی برات باز کردم😐

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی دخترمه
1221
1167
عزیزم اضافه شدن یه عضو جدید با تغییرات همراهه به مرور همسرت با این موضوع کنار میاد و همه چی مثل قبل ...

همه توجهش سمت بچس اصلن نمیگه توم هستی با بچه میخوابه با بچه پا میشه از سرکار میاد اول میره سمت بچه اصلا منو نمیبینه

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

عادیه

خب بالاخره یه عصو جدید اضافه شده مردها هم یعد زایمان  زنشون دچار افسرگی بعد زایمان میشن 

حتی هورمون تستسترون هم کاهش پیدا میکنه در مردان

حتی رابطه  هم نمیخوان

بهشون زمان بدید تا به زندگی برگردن. شش ماه طول میکشه تا روابط بازسازی بشه

دخترم ❤رایا  😇  پسرم❤ارمیا  عشقهای من❤    n&b❤

همین مدلی ان. شوهر من که باهام قهر کردن یه ده روز یعنی سرسنگین بود. حسودی میکنن و حس پدرانشون هنوز به کار نیفتاده یکم بیشتر بهش برسی و توجه کنی خوب میشه... اینجا بعضیا میگفتن یکسال اول بچه دارشدن یکم سخته من میگفتم اوووف چه خبره یکسال.. اما خب من خودم شش ماه طول کشید تا تونستم اوضاع رو. اوکی کنم شمام باید صبور باشی اگه همسرت قبل از بچه دارشدن خوب بوده پس بازم مثه قبل میشه با کمک خودت 

بهشت رفتن جرات مردن میخواد ☺️
1220