2726
عنوان

بی بی چک مثبت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9572 بازدید | 76 پست

مبارکه عزیزم ...انشاالله بارداری سالم و راحتی داشته باشی ...😍😍😍😍

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه بیبی چک خشگلی

مبارکت باشه خانومی

ایشالا سالم و سلامت بیاد بغلت

بارداری راحتی داشته باشی

💚ایشالا قسمت همه ی ما منتظرا💚

من جمعه موعدمه ، برای منم دعا کنید بیبی چک ام مثبت بشه

علائمی ندارم

بجز خستگی ، که میگن بخاطر بهار

اي جانم مباركه عزيزم چند وقت اقدام بردي؟

نزدیک یک سال

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
بنطرتون اعتبار داره یانداره.اخه دوتا بی بی چک دیگه ظهر زدم منفی بود.اولی ک مثبت شد مال صبحه زوده

اونی که صبح زدی قبوله

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

واس منم دعا کنین مامان شم 😢

هفت سال بیشتره منتظرم 😭

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
بنطرتون اعتبار داره یانداره.اخه دوتا بی بی چک دیگه ظهر زدم منفی بود.اولی ک مثبت شد مال صبحه زوده

فردا صبح دوباره بزن ان شا الله مثبت

واس منم دعا کنین مامان شم 😢 هفت سال بیشتره منتظرم 😭

الهی به حق قرآن همه کسایی که میخوان مامان بشن یه نینی خوشگل بهشون بده🙏🙌

فردا صبح دوباره بزن ان شا الله مثبت

از بس هول بودم ک همه رو باهم زدم😆البته من بچه نمیخاسم دخترم 1سالشه ولی چون ی بار بعد دخترم سقط داشتم میترسم دوباره سقط کنم.گفتم هرچی خدا بخاد.حالا دیشب شوهرم میگفت خواب دیدم دوتا از فامیلاشون بچه دارشده.البته تو سن بچه هم نیستن😅

2706