1232
1226
عنوان

واای خدا باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
عزیز منم اسفند ماه ۲ روز عقب انداختم اولش منفی بود بعد دو ساعت پرنگ پرنگ شد ولی نبودم بعد یک ساعت خو ...

واقعا ای بابا ،ولی عیب نداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس ،تیکر رفتن به خونه خودمونه ،آخ جوووووووون ،انشالله همه مستأجرها خونه دار بشن ،بلند بگو الهی عامین
فکرنکنماچون میگه اورزانسی خوردم پریودشاریخته بهم کلا

اخه شرایطش شبیه منه. و من باردار بودم... 

حالا هر چی خدا بخاد...

(وقتی میتونی با سکوتتحقیرش کنی چرا جوابشو میدی)😕یه روز نقابش میفته و تو با دهنِ باز زُل میزنی به کَسی کِ هیچوقت نمیشناختی..!!😕
اره عیزم. اگه داروی خاصی مصرف نکردی.احتمال زیاد بارداری... ان شالله خدا ی پسر صالح و سالم و زیبا بهت ...

دارو که والا دو بار قرص اورژانسی خوردم ،چون زمانش برا پسر دار شدن مناسب نبود ،بعد مریض هم شدم یا خدا چقدر آستامینوفن و شربت سینه خوردم .ولی هر چی باشه شکر ،فقط خدا رو شکر میکنم .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس ،تیکر رفتن به خونه خودمونه ،آخ جوووووووون ،انشالله همه مستأجرها خونه دار بشن ،بلند بگو الهی عامین

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مبارکه خخ برامنم خخخخ دعاکن خخخ این ماه خخخ مامان بشم خخخ

خخخخخخخخ مسخره میکنی ای کاربر ندا خانم ،عیب نداره ،انشالله باردار میشی ،بعد ببینم ذوق مرگ نمی شی ، بعد همش بخننننننننندی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خخخخخخخخ مسخره میکنی ای کاربر ندا خانم ،عیب نداره ،انشالله باردار میشی ،بعد ببینم ذوق مرگ نمی شی ، ب ...

خوشبحات عجب حوصله ای خدا بهت داده با دوتا بچه بازم به فکر بچه ای 

منم دوتا دختر دارم ولی اصلا دیگه دوس ندارم حامله شم

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
1156
خخخخخخخخ مسخره میکنی ای کاربر ندا خانم ،عیب نداره ،انشالله باردار میشی ،بعد ببینم ذوق مرگ نمی شی ، ب ...

ن فقط شوخی بود... خخخ من حامله نشده ازذوقش دارم میخندم 

عشق یعنی درانتظار یه جفت پای کوچولو باشیم  خدایا زودتردامنو سبز کن