2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر لطفا تجدیدنظر کن

اگر اعتقاد داری اسم باید مذهبی باشه یه اسم مذهبی به روز بذار

یه اسم ناپسند میتونه بچه رو تا سنین بالا شرم زده کنه تو اطرافیانش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عاره خوودمم به این نتیجه رسیدم هر چی ته قلبمو بگیره همون کافیه...اسم دیگه اندازه این تو دهنم نمیچرخه ...

دقیقا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

سلام. نه عزیز

رقیه اگه اسم بدی بود امام حسین علیه السلام برای دخترشون انتخاب نمی‌کردند.

و اینکه متاسفم برای کسانی که به اشتباه نظر ميدند و طوری حرف می‌زنند که مردم از گذاشتن اسم مذهبی روی بچه هاشون منصرف میشن.

این یک کارِ واقعا ناپسندی هست...

پیشنهاد میدم امضا ام رو مطالعه کنید.

دوست عزیز،این رو بدون که اسم های ائمه بسیار زیبا هستند.توهین هایی درباره اسم ائمه اطهار شنیدم،مخصوصا اسم خانم حضرت زینب سلام الله علیها بذار همه چیز رو درباره اسم زینب بگم.اسم زینب،اسم یکی از بزرگترین بانوی کربلاست. ی اسم عربیه،ولی اسم بهترین بانوی عربه،قدیمی نیست و هیچ وقت هم قدیمی نمیشه.مصیبت وار نبوده،نیست و نخواهد بود..اسم هیچ ربطی به سرنوشت انسان نداره.کسی کع میگه همه زینب ها زجر میکشند و اسم رو به سرنوشت ربط میده،کوته فکر ترین شخص هست چرا که داره به حضرت زینب توهین میکنه.در ضمن منی که اسمم زینب هست،با افتخار میگم که زینبم و خوشحالم که زیباترین اسم روی من گذاشته شده.حضرت زینب زجر کشیدند،ولی صبور بودند،مقاوم بودند،شجاع بودند،محکم و استوار بودند،زینب ها بیچاره نیستند،چرا که حضرت زینب خوشبخت ترین زن دنیا بودند،نوه پیامبر خدا،دختر شاه عالم و خواهر پیروز اصلی کربلا...ما زینب های دیگه هم امید داریم که مثل ایشون همیشه سربلند و مقاوم و شجاع باشیم.هرگز به اسم حضرت زینب توهین نکن،،اگه توهین میکنی پس بدون که خودت بیچاره ترین هستی.هرگز حضرت زینب رو خار و کوچک نشمار که اگر کنی،خاری و حقارت از آن خودت می‌شود،هم در دنیا و هم در آخرت...تا جان در بدن دارم،از حضرت زینب و خاندان پاکشون دفاع خواهم کرد.خداوندا ما را در یاری و دفاع از امام زمان خویش یاری فرما و ظهورشان را نزدیک تر گردان بحق زینب کبری.و مرا فدائی آل زهرا سلام الله علیها قرار بده...