2733
2734
عنوان

باورم نمیشه کیستم اب شده 🤗🤗🤗

477 بازدید | 25 پست

از بهمن شبو روزم دوخته شده بهم ....ی عمل کیست هموراژیک کردم بهمن پارگی و خوتریزی داخلی و شوک و اینا .۸ سانت بود کیسته .

۲۰ روز بعدش باز ی کیست ۴ سانت همون تخمدان ‌...

قبل عید ی ورق اچ دی خوردم رفتم سونو گف شده ۶ سانت ...

حالا امروز رفتم گف اب شده .فقط ی فولی ۱۵ میل ۶ست ک شاید همونه کوچولو شده 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

مشکلم اینه غشای تخمکم ضخیمه تخمک پاره نمتونه کنه ازاد شه کیست میشه ...

حالا من باید تا اخر عمر ال دی بخورم ک تخمک گذاری نکنم ؟؟؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم با وجود این کیستا پریودم میشدی یا نه

اره ربطی ب پریود نداره 

ببخشید اضافه وزن هم دارین ؟

نه قدم ۱۷۳ .وزنم ۶۷

2738
چی واس تنبلی خوردی ابجی؟

هیچی عزیزم باور کن هیچی نخوردم یه دو سه سالی بیخیال بودم رفتم سونو گفت تخمدان ها سایزشون و همچی نرما و فولیکول هم داشتم ازمایش هورمونمم هم نرمال بود خود به خود خوب شد

نه قدم ۱۷۳ .وزنم ۶۷

چه خوش هیکل هم هستین 

من دختر عموم مشکل شما رو داشت با قرص اچ دی کیستش اب شد 

میدونی البته ایشون یکم چاقن ولی الان یک ساله داره ورزش میکنه شنا بماند ک هیکلش چقدر. عالی شد  سر شیش ماه حامله هم شد  دیگه تو دورهای ک شنا میرفت قرص نمیخورد اصلا کیست درست نشد. دیگه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
هیچی عزیزم باور کن هیچی نخوردم یه دو سه سالی بیخیال بودم رفتم سونو گفت تخمدان ها سایزشون و همچی نرما ...

خداروشکر من تنبلی دارم پری نمیشم .وقتی فهمیدم اینجورم همش ناراحتم

علایمی یعنی نداره که ادم بفهمه داره یا نه؟ 

موی زاید نفخ شکم گاهی تهوع .لک بینی بین سیکل .

2706