2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا بچه داری؟خدا حفظشون کنه واسه چی ۳۶ هفته زایمان کردی؟منم احتمال زایمان زودرس دارم

اره عزیزم دوتا دارم  ممنون 💞

اولی سرکلاژ و استراحت مطلق بودم انقباضات شدید داشتم فشارمم بالا بود 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

عزیزم شما کاشانی دیگه؟ کدوم بیمارستان سزارین میشی؟

من دکترم عباسی مقدمه قبول نکرد سزارینو😭

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
عزیزم شما کاشانی دیگه؟ کدوم بیمارستان سزارین میشی؟ من دکترم عباسی مقدمه قبول نکرد سزارینو😭

بله عزیزم کاشانم

من بارداریم پرخطر بود امپول پرولوتون زیاد زدم به دکترم گفتم طبیعی نمیخوام چون میگن این امپولا زایمان طبیعی رو خیلی سخت میکنه گفت بیا میلاد سزارین میکنم

دکتر امینی هم شنیدم اختیاری انجام میده ولی اینا همشون خصوصی میان فقط

نگران نباش دکتر زیاد اینجا هس که سز اختیاری‌ انجام بده

بله عزیزم کاشانم من بارداریم پرخطر بود امپول پرولوتون زیاد زدم به دکترم گفتم طبیعی نمیخوام چون میگن ...

من به دکترم‌گفتم میام یثربی سزارین کن گفت نه عزیزم اگر نتونستی طبیعی زایمان کنی سزارینت میکنم😐

از جهانگیر راضی هستی؟میلاد چقدر هزینه میدی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من به دکترم‌گفتم میام یثربی سزارین کن گفت نه عزیزم اگر نتونستی طبیعی زایمان کنی سزارینت میکنم😐 از ...

میلاد ۴ تا ۴ونیم

یثربی هم همین حدوده دویست تومن بیشتر

اره دکترم خوبه راضیم ولی تعریف امینی رو خیلییی شنیدم میخوای یه سر برو اگه قبول نکرد برو جهانگیر ببین قبول میکنه

هر متخصص حق سه تا زایمان سزارین اختیاری توی ماه رو داره شاید دکترت بیمارستان یثربی نمیره دولتی هم که دیگه سز اختیاری نمیکنن

میلاد ۴ تا ۴ونیم یثربی هم همین حدوده دویست تومن بیشتر اره دکترم خوبه راضیم ولی تعریف امینی رو خیلی ...

مرسی عزیزم از راهنماییت😘

دکترم کلا بیمارستان دولتی نیست فقط یثربی ومیلاده

مرسی عزیزم از راهنماییت😘 دکترم کلا بیمارستان دولتی نیست فقط یثربی ومیلاده

بهش بگو اگه سز نکنی میرم یه دکتر دیگه پیدا میکنم😁شاید ببینه تصمیمت قطعیه و میخوای بری پولتو بدی یکی دیگه قبول کنه