1345
1341

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350
1274
برا وزن گیری نوزاد سعی کن روی دنده چب بخوابی چون خون رسانی به جفت بیشتر سعی کن غذای فست فودی ومونده ...

استراحت مطلقم همیشه خوابیدم پیاده روی هم نمیتونم برم مولتی ویتامین هم که میخورم اجیل اینا هم میخورم ولی فکر میکردم باز وزنش بیشتر باشه خودمم تا الان ۹ کیلو اضافه کردم

میگن هر هفته ۴۰۰ گرم اضافه میکنه اگه اینجوری پیش بره تا ۳۸ هفته چهار کیلو و صد گرم میشه که عالیه ولی فکر کنم دقیق ۴۰۰ کیلو رو اضافه کنه😓

1288
دوتا بچه داری؟خدا حفظشون کنه واسه چی ۳۶ هفته زایمان کردی؟منم احتمال زایمان زودرس دارم

اره عزیزم دوتا دارم  ممنون 💞

اولی سرکلاژ و استراحت مطلق بودم انقباضات شدید داشتم فشارمم بالا بود 

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

عزیزم شما کاشانی دیگه؟ کدوم بیمارستان سزارین میشی؟

من دکترم عباسی مقدمه قبول نکرد سزارینو😭

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
عزیزم شما کاشانی دیگه؟ کدوم بیمارستان سزارین میشی؟ من دکترم عباسی مقدمه قبول نکرد سزارینو😭

بله عزیزم کاشانم

من بارداریم پرخطر بود امپول پرولوتون زیاد زدم به دکترم گفتم طبیعی نمیخوام چون میگن این امپولا زایمان طبیعی رو خیلی سخت میکنه گفت بیا میلاد سزارین میکنم

دکتر امینی هم شنیدم اختیاری انجام میده ولی اینا همشون خصوصی میان فقط

نگران نباش دکتر زیاد اینجا هس که سز اختیاری‌ انجام بده

1335