2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تخم کتان من استفاده میکردم. واقعا اشتهامو کم کرده بود. تا مدتی ک میخوردم خوب بود. باید کنارش ورزش داشته باشی برای لاغری. شکلشم مثل  کنجد هست یکم درشت تر. یکم تفت‌ بده با نمک مث کنجد، اگ سخته خوردنش هم پودرش کن راحتتره

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
طلایی بود یا قهوه ای چه مدت خوردید ورزشم میکنم 

طلایی بود تفت دادم قهوه ای شد. 2ماه.برای لاغری خوردم همراه با باشگاه و ورزش زیاد. تقریبا از 72کیلو رسیدم به 64.البته این تخم کتان فقط اشتها رو کم میکنه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
طلایی بود تفت دادم قهوه ای شد. 2ماه.برای لاغری خوردم همراه با باشگاه و ورزش زیاد. تقریبا از 72کیلو ر ...

چه خوب فقط نگران شدم میگن اگه یه مدت مداوم استفاده کنید هیچوقت بچه دار نمیشید

اصلا خوب نيست براي معده و اينا عوارض داره بعد روي بارداري و رحم هم اثر منفي داره

فقط رژيم غذايي از دكتر تغذيه و ورزش

نيازي به هيچ خوراكي لاغر كننده اي نيست

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
طلایی بود یا قهوه ای چه مدت خوردید ورزشم میکنم 

من اشتهای عصبی دارم تمام راه هارو امتحان کردم ولی الان قبل غذا جوانه گندم میخورم ودر روز ۱۲۰۰ کالری میخورم داره جواب میده هرچند ۴ روزه شروع کردم

2706