2726
عنوان

کی مثل من از روز تولدش متنفرم

337 بازدید | 26 پست

فردا تولدمه

اما خوشحال نیستم

نمی دونم هیچ وقت برام خوشایند نبود روز تولدم

حالم گرفته است الانم 

از حالا افسرده ام براش 

با اینکه عاشق اردیبهشتم 

دوست داشتم ۱۲ماه سال اردیبهشت تا 

حس کنید اردیبهشتی بودن یعنی چی 

ولی از این روز خوشم نمیاد 

دپرس میشم

و همش دوست دارم ناراحت باشم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

من قبلا عاشق روز تولدم بودم ولی الان چند ساله. دوست ندارم چون به هیچ کدوم از اهدافم نمیرسم هر سال میگم امسالم گذشت هیچکاری نکردی.منم ۶ اردیبهشتم😭😭😭

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

من متنفرم 

انقدر بيزارم وقتي برام كيك ميگيرن، دوس دارم بميرم نميدونم چرا 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ناراحت نمیشم عادیه برام خوشحالم نمیشم .

منم اردیبهشتیم تولدت مبارک

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
کاش سن به جای اینکه میرفت بالا میومد پایین  مثلا از هشتاد سالگی ب دنیا میومدیم ب تدریج نوزاد م ...

بنجامين باتن 😫

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

نه من روز تولدم روخیلی دوست دارم حتی اگه هیچ کادویی نگیرم😄

اردیبهشتی ها رو هم دوست دارم پسرم هم اردیبهشتیه و سه روز دیگه تولدشه😍

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
من قبلا عاشق روز تولدم بودم ولی الان چند ساله. دوست ندارم چون به هیچ کدوم از اهدافم نمیرسم هر سال می ...

تولدت پیشا پیش مبارک منم 

حس همینه

چون میبینم هر سال میگذره و من همون آدم قبلیم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2706