2726
عنوان

خسته ام صبح تا حالا سر پا هستم

94 بازدید | 8 پست

اوف پاهام درد میکنه ...بنا داریم طبقه بالا ناهار میپزم براشون ....  

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

دو بار چای بردم بالا ...اومدم از پله برم بالا  افتادم ...جلو بنا خجالت کشیدم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیمه پختم رفتم سیب پیاز گرفتم عجله ای ....بدو بدو کارا انجام دادم ....پسرم بهونه میگیره نمیتونم بازی کنم باهاش

براخودتون نمیخواستی نهار بپزی حالا یکم بیشتر برا اوناهم

نه خودم داشتم غذا تو یخچال

خسته نباشی چقد کار مفید کردی من تازه از خواب پاشدم دارم صبونه میخورم😞

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!