2733
2734
عنوان

عمه ی شوهرم دشمن مادرشوهرم

573 بازدید | 23 پست

سلام بر همه. شوهر من یه عمه داره که عاشق شوهرمه. از بچگی دوسش داشته بشدت. خودش دوتا دختر پزشک داره که خارج هستن. و اینجا با شوهرش تنهاس. هر روز زنگ میزنه حال شوهرمو میپرسه. 

یه عیب بزرگ داره که مدام غیبت زنداداش شو میکنه که مادرشوهر من باشه. منم مادرشوهرمو خیلی دوس دارم و ازش بدی ندیدم 

حالا مشکل اصلی من، ما خونه خریدیم و پول کم آوردیم این عمه به ما صد تومن داد گفت بعدا وام بگیرید بدید. ولی بعذ اون دخالت‌ها و غیبتاش بیشتر شده حتی دیروز گفت زنگ بزن به مادرشوهرت بگو چرا به ما کمک نکردید و فحش بده. منم موندم چیکار کنم. گفتم هرگز این کارو نمیکنم مگه دیوانه شدم اختیار مال هرکس دست خودشه. شوهرمم مثل ماست میمونه فقط میگه ول کن منظوری نداره بعذ مثل نوزاد میره تو دست و بال عمش که نازش کنه😕

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

مادرشوهرمم با اینکه ازش دل خوشی نداره هیچی راجع‌ نمیگه اونوقت من نمیتونم این جو بیخود علیه اونو تحمل کنم وقتی کنار عمه شوهرمم

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خیال باش

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728
ما الان به همچین عمه ای نیازمندیم😋💰💰💰

دستش درد نکنه ولی دیگه رو مخم رفته 

2738
تلفنای عمه خانم رو یه خط در میون جواب بده

تلفن چیه هفته ای دوروز باید ببینیمش 

به بهانه کار کمتر برید مثلا هفته ای یک بار

مشکلم اینه شوهرم اصلا درک نمیکنه منو. میگه تو چیکار داری چرا عممو ناراحت میکنی با غیبت چیزی از مادر من کم نمیشه همه میدونن عمه حسوده و فلانه. ولی وجدان و نفْس من اجازه نمیده باهاشون همپا شم

والا حق با عمه اس. جور خانواده شوهرتو کشیده اینم بجا دستت درد نکنته؟ نمیخواد به مادر شوهرت فحش بدی و ...

خب اونا بازم بچه دارن نمیتونن کمک کنن من انتظاری ندارم ازشون همینکه منو دوس دارن و احترام میزارن کافیه

من بودم عمه رو میچسبیدم چون جور خانواده شوهر رو کشیده،نه اینکه به مادر شوهر فحش بدی اما به عمه بیشتر ...

آخه میدونی من وجدانم قبول نمیکنه 😭

2706