2733
2734
عنوان

شما نظر بدین🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 60 پست
عزیزم چطور وقتی اطلاع پزشکی ندارین نظر میدین؟ به هیچ وجه امکانش نیست....

خواهر خودم گروه خونیش با مامان بابام فرق داره😒

خودمم ارحاش خونم منفیه اونا مثبتن از متخصص پرسیدم گفت نادره ولی امکان داره😒

خانمه اطلاعات پزشکی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خواهر خودم گروه خونیش با مامان بابام فرق داره😒 خودمم ارحاش خونم منفیه اونا مثبتن از متخصص پرسیدم گ ...

عزیزم بحث فقط سر فرق داشتن نیست.بله میدونم که میشه گروه خونی شما و ارهاشتون با پدر مادرتون فرق کنه.اما همه فرق ها هم که شدنی نیست!!!!

پدر مادر با گروه خونی o هرگز نمی تونن بچه b داشته باشن.هرگز

who knows the truth? 
واااااای!!!!!! عزیزم این امکان نداره بچتون o باشه

نمیدونم ولی تازه آزمایش دادیم هممون چون پسرم تیروعیید داشت دکترش گفت منو باباشم بدیم اتفاقا باباشم تیرویید کم کار داره

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2738
جدی 😰😰

دروغم چیه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
عزیزم بحث فقط سر فرق داشتن نیست.بله میدونم که میشه گروه خونی شما و ارهاشتون با پدر مادرتون فرق کنه.ا ...

اونو نمدونم ولی میدونم ما فرق داریم این خانم میگه کلا نمیشه گروه خونی بچه با پدر مادر یکی نباشه 

نه اصن امکان نداره..چون گروه خونی oمغلوبه.وهر دو oهستید پس بچتون هم حتماoهست..

ای خدا خیرت بده .حالا این وسط اگ چندتا بچم بیاریم oمیشه درسته فقط مثبت ومنفی فرق میکنه ؟؟؟

بنی ادم بنی عادتن ☹
اونو نمدونم ولی میدونم ما فرق داریم این خانم میگه کلا نمیشه گروه خونی بچه با پدر مادر یکی نباشه  ...

تو علم باید ونبایدی وجود نداره هر چیزی ممکنه😊😊😊

ای خدا خیرت بده .حالا این وسط اگ چندتا بچم بیاریم oمیشه درسته فقط مثبت ومنفی فرق میکنه ؟؟؟

مگه تو برگه آزمایش ننوشته؟نشون میدادی با مادر شوهرت خب

2706