2733
2734
عنوان

حرفهای مادر شوهر😣🙄😑😕😞😟😒😒

336 بازدید | 21 پست

ما یک سال و نیمه که خانه دار شدیم و فعلا قصد بچه دار شدن نداریم .

شوهرم خیلی بچه ی خواهرش یا بچه ی برادرمو دوسداره و باهاشون بازی میکه

شیش ماه ک از عروسیمون گذشت مادر شوهرم و خواهر شوهرم اصرار و هی اصرار که بچه بیار بچه بیار

منو شوهرمم که میگفتیم زوده و فعلا نه

خب دیگه گفتین زوده ازین ب بعدم همینو بگین

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2728

عینه منننن تازه منو با بقیه هم مقایسه میکردن ک فلانی دیرتر عروسی کرد چرا شما نمیارید و اینا😑

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤

🙂🙂

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
وای بازم دخالت ننه شوهر اخه کی میخوان بفهمن زندگی هرکس به خودش ربط داره😕

هيچوقت دست از سر عروسا بر نميداريم تا اخرش دخالت ميكنيم😅😅😅

سخني از مادرشوهر

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2738

گذشت و گذشت تا چند هفته پیش ک مادر شوهرم گف حالا تو یه بچه بیار ببینیم اصلا بچه دار میشی یا نه 😑😑😑

شوهرمم  با خنده گف خب هر چیزی یه راهی داره اگر بچه دار نشدیم این همه بچه ی بی سرپرست ک تو پرورشگاه هستن یکیش مال ما

مادر شوهرمم با غضب گف خدا نکنه مگه تو چته؟🙄

رو بمن گف اگر بچه نیاری مثه درختی هستی ک میوه نداری فقط از سایت دستفاده میشه ولی واسه میوه بقیه میرن پیش درختای دیگه

بچه ها جون منم کمک کنید

چطوری فیلم بزارم استوری و بیش از ۱۵ ثانیه ؟

Viva video دارم اما اینو باید دستی خودم ۱۵ ثانیه به ثانیه برش بزنم ...جوری میخوام که اسم برنامه توی ویدیوی که میسازم معلوم نباشه

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

از این حرفها بعضی زیاد میزنن .. ناراحت نشو .... سطح فهم بعضی همین حده ... بی خیال باش و توکل کن به خدا .... سوال منم جواب بدید راهنمایی میخوام

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

بیخیال گلم مام عقدمون طولانی بودسه ونیم سال بود خاهرشوهرم یه هفته بعد ما عقدکرددوسه ماه بعدشم عروسی بعد شیش ماهم عروسی کرد ولی خونواده شوهرمن کلی قول داده بودن عملی نکردن که مام عروسیمونو بگیریم توعروسی بمن میگفت همین امشب بچه دارشو😑

2706