2726
عنوان

سقط توی هفته های اول.با چی؟

271 بازدید | 52 پست

خانوما دختر من همش ۱۹سالشه ،دانشجو هم هست طبق علایمی که داره دکتر گفت شاید باردار باشی.ولی هنوز عقب ننداخته.فقط لکه بینی و درد تخمدان داره.

اگه باشه فقط یک هفته شه.

سقط با چی بهتره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه تاخیر بیافته چهار هفته اس 

راحت با زعفرون غلیظ سقط میشه 

ولی اول مطمئن شید 

بی بی چک هم نشون میده اگه علايم داره 

بی بی بزنه اگه حاله داشت 

گرمی بخوره فقط 

البته اگه واقعا مادر شدم براش سخته 

ولی کلا نعمت خداس 

۱۹ ساله کوچیک نیس 

خیلی ها هم‌درس خوندن هم‌مامان شدن 

زعفران و زرشک دم کن بهش بده

رازیانه رو قطره یا شربتشو بگیر بهش بده

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
اگه تاخیر بیافته چهار هفته اس  راحت با زعفرون غلیظ سقط میشه  ولی اول مطمئن شید  بی ...

الما جان عكس بي بي چكمو بزارم بگی مثبته یا منفی البته با اجازه استارتر

من شادترين دختر غمگين جهانم :)💔

وای خداا چطوری در مورد سقط صحبت میکنید 

اگه عقد باشه خب زودتر عروسی ساده بگیرید تموم شه بره 

اگه عروسی هم که کرده 19 سال کم هم نیستا 

شماهایی که انقد راحت در مورد سقط صحبت میکنید دوفردا دیگه نیاین تاپیک بزنید واااای دیگه خسته شدم بچم نمیشه 😑😑😑😑😑😑😑😑

نه دیگه.

بچه نعمت خاص خداست که خدا به این راحتی به هرکسی نمیده.خیلی ها ارزوشو دارن.این کار قتل محسوب میشه و گناهه.شما که مادری راهنماییش کن از این کار دست برداره.

حتما خدا توش یه چیز دیده که نعمتشو داده شاید هم یک امتحانه برای دخترتون.نگهش داشته باشید ان شاءالله همین میشه خیر و برکت زندگیش

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

البته ببخشید که گفتم ازدواج نکرده! که این فکر رو کردم

اخه واقعا نمیفهمم کسی که ازدواج کرده چرا باید فکر سقط کنه

مخصوصا که بچه نداره

اگه مشکل براش پیش بیاد خدایی نکرده و دیگه بچه دار نشه چی

2706