2733
2734
عنوان

کیا مثل ما همه چیزشون به فنا رفت و مثل ..... توی گل موندند الان

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 143 پست
ما کلا صد تومن داریم به نظرتون چی کار میشه کرد؟ ۱- یکی هست تو کار طلا میگه بدید من طلا بگیرم باهاش ...

طلا بهتره بگیری خرید و فروش کنی

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا زهرا خدا بهت رحم کنه من سکته میکنم اینجوری

بله. همسرم سکته نکرده باید شکر کنم .اونم کسی ک هیییچ پشت وپناهی غیرازخدا نداره ...همیشه براش دعا میکنم از خدا میخوام تنهاش نذاره ...اون کلاهبرداره حروم خورم از گلوشون پایین نره خانوادگی 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من از اجاره نشینی بدم میاد از اثاث کشی و هی جمع کن باز کن تا میای بچینی ببینی چی به کجا میاد باید پا ...

حاضری هرجا بشینی .؟

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
2731
2738

منم همیشه میگم پول گذاشتن برای وام مسکن اشتباه هست همون موقع باید اوراق میخریدین و خلاص .پس انداز تو این مملکت هیچوقت معنی نداره چون روز به روز ارزش پولتون میاد پایین

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
ببین الان من از خرداد اثاثام توی کارتنه و بقچه دارمروانی میشم  فقط حاضرم بخرم تموم شه بره

منم میخوام کم کم جمع کنم شاید خدا کمکمون کرد خونه داررشدیم 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

خدا ازشون نگذره که همه جوونها رو به خاک سیاه نشوندن . الان دو تا از دوستای من عقدن و با این شرایطی که پیش اومده نمیتونن عروسی کنن و بلاتکلیف موندن . یکی از دوستامم تا میخواد بچه دار بشه یه اتفاقی میفته و از فکر بچه بیرون میاد 

2706