2733
2739
عنوان

کیا مثل ما همه چیزشون به فنا رفت و مثل ..... توی گل موندند الان

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 143 پست

ما هم اشتباه شما رو کردیم عزیزم پول گذاشتیم وام بگیریم که مثلا خونه بگیریم اینقد گرونی شد که نتونستیم ارزش پولمونم اومد پایین

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان همه آدمای معمولی زندگیشون به باد رفته ما میتونستیم ماشین بخریم یه دفعه گرون شد پولمونو گذاشتیم ...

وای مثل ما

پارسال خواستم بخرم نشد پولش و‌خوردم هفته پیش گفتم هر طور شده میخرم یهو دو‌روز بعدش که دنبال ماشین می‌گشتم صد میلیون کرون شد نمی دونم چرا خدا نمی‌خواد😢

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
همین دیگه اون زمان درآمد همسرم کم بود گفت اوراق بخرم قسطش زیاده نمیتونم بپردازم الان باید همون قدر ...

اشنباه کردین ای کاش مشورت میکردین

بهرحال گذشت

مراقب باشبن ازین به بعد اشتباه نکنین

ایشالا یه خونه خوب بخرین بزودی

I am a queen because I have a cute mad king
2728
الان همه آدمای معمولی زندگیشون به باد رفته ما میتونستیم ماشین بخریم یه دفعه گرون شد پولمونو گذاشتیم ...

ماهم همش گفتیم ماشین رو عوض نکنیم خونه رو عوض کنیم

الان ماشین سر به فلک کشیده که هیچ

خونه خودمون رو فروختیم

هونه جدید رو از ترس اینکه گرون شه خریدیم

اونجا هم از وقتی خزیدیم به در و دیوارش میرسیم

شیشه سکوریتی که پازسال مامانم زدن پانصد ششصد تومن

امسال میشه دو تومن 😣😣😣

با تومن میخواستیم پارکت کنیم

الان دو تومن برا موکت کافی نیس

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…

خونه از قبل عید بالا رفته برادر من یه واحد خرید چهارصد تومن الان همسایشون تازه واحد پشت به نما رو فروخت 660

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

عزیزم منم همون تایم اوراق خریدم و یه خونه شصت متری گرفتم و دیگه گفتم به این و اون رو نندازیم چند سال بعد بزرگترش میکنیم تازه من یه بچه هم دارم و الان با این اوضاع فکر نکنم حالا حالاها بشه یه خونه دو خوابه بخرم ،تازه قبل از این خونه تو یه خونه نود متری بودم ولی کرج بود فروختم اومدم تهران

دیگه کاریه که شده دست بجنبون همون پنجاه متریه رو بخر تا گرونتر نشده

اقساطشم دو سه سال اول اذیت میکنه بعد تورم میگیرش حساب کن ما سال 96 ،1300 قسط میدادیم در حالیکه کل حقوق شوهرم 2000 بود خودمم پسرم کوچیک بود سر کار نمیرفتم الانم همون قسطو میدیم حدودا شش تومن با هم درامد داریم

2738
عزیزم الان با سیصد و پنجاه میشه خونه خرید؟! کجا؟ چند متری؟

سمت مسعودیه 

مشیریه

یا جی و آزادی و اینا

البته سمت آزادی و اینام بدون پارکینگ و ...

یعنی فول نمیشه

همون مسعودیه اش هم یه مشکلی داره یا قناصی داره خونه ها یا شلوغ و پر واحده یا فول نیست

عزیزم الان با سیصد و پنجاه میشه خونه خرید؟! کجا؟ چند متری؟

شهر ما ۸۰ متری میشه خونه کلید اول و فول امکانات .....بچه ها وام مسکن چقدر باید سپرده بزاری 

یکی میتونه قشنگ برام توضیح بده ...اخه من سر درنمیارم از این چیزا؟

فک کنید خواهرتونم

ما ما ب فنارفتگانیم ...خونه داشتیم پولمون خوردن فروختیم بدهی ..الانم داریم چکارو پاس میکنیم ک همسرمو نبرن زندان....یک ساله بیممونم نریختیم چون همش داریم بدهی پاس میکنیم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
بله

اطراف تهران نمیتونی بخری؟شهر ما با350میشه خونه خوبی خرید قبل عید خونه پدر شوهرم 350زمین 150بنا سه خوابه دادیم 300

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706