2733
2734
عنوان

دیشب دعوای بدی باشوهرم کردیم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه صدای رفتنشون میاد دلم بیشتر میگیره

دور باشم ک نبینم خیلی بهترع😔

بخدا بعضیا ب غریبه ها کمک میکنن تو بچه داری چ برسه دختر خودشون

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا
هرجا بخوان برن از من مخفی میکنن ک نکنه منو ببرن یموقع بچم میفهمه جیغ و گریه و فقط میگن با داد ک ببر ...

بده مادرشوهرت ک حوصلش زیاده اینم نگه داره خب.. والا من خالم زایید انگار مامان من زاییده منم درس داشتم هی بچش خونه ما بود روانیم کرد جوری ک همش میگفتم خب مجبوری یومی بزایی وقتی نمیتونی گناه ما چی بود..تا بچشو دعوا میکردیمم ناراحت میشد

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728
واقعا بعضیا حوصله خودشونم ندارن مامانبزرگ منم همینجوری کلی مینالن از بچه ی خالم ک یه ساعت میره پیششو ...

پدرومادرمن جوون 

ولی 😔بابام متولد۴۸مامانم ۵۵

خب با مادرت حرف بزن! بگو خسته شدم بگو قول داده بودین کمک کنین لااقل دعواش نکنین 

اگ‌میتونی هفته ای یکی دو روز پرستار بگیر واسشون یا لااقل مثلا جمعه ها پرستار بگیر و باوهمسرت دوتایی برین بیرون 

نمیتونی پرستار بگیری یک هفته جمعه  بسپرشون ب مادرشوهرت یک هفته ب مادرت ....بهرحال راه زیاده بجای نق زدن فکر کن 

چندسالته؟؟؟

2738

عزیزم نباید به امید کمک مادرت بچه میاوردی باید خودت از پس زندگیت بربیای..به خدا مادر من مریضه نه موقع زایمانم نه الان برام بچه داری نکرده همش تنها بودم و بی تجربه ولی تمام تلاش مو کردم سعی کن مستقل باشی و رو پای خودت بایستی 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

عزیزم از اونا هم نمیشه توقع داشت سنشون بالا رفته حوصله ندارن من خودم مجرد بود خواهرم شوهر میرفت ماموریت دخترشم فضولی میکرد سعی میکردیم با بازی سرگرمش کنیم ولی بعضیا تحمل ندارن دعوا میکنن

اینم بدون به حرف بقیه بچه نیار چون تو سختیا جا خالی میدن 

از اونجا برو دوری و دوستی

خدایا شکرت😍

عزیزم توقعت بالاس بچه تو رو که بقیه نباید نگه دارن شما با این وضع باید یه دونه بچه میاوردی همونو با خیال راحت و کار کمتر بزرگ می کردی الانم با برنامه ریزی می تونی کاراتو خودت انجام بدی و زیر بار منت نری 

باورتون میشه حس ادمهای زندانی رو دارم ک از پشت میبه بیرون و نگاه میکنه

بخدا در هفته ۱شب خونن فقط همش تفریح و بیرون و مهمونی

اون روز گفتن فردا بریم فلانحا گفتم منم بیام گفت ن گفتم دوستم با خواهرش بیاد جانداریم😔😔

قش دم در همه خوشحال رفتن و منم تنها تا۱۱شب

چه بد

نمیشه هم چیزی گفت

نمیخان کمک کنن دیگه

محبت که زوری نمیشه

من جات بودم بچه ها رو صبح میذاشتم مهد یا خانه اسباب بازی ساعتی

مادری که بچه کوچیک داره دو سه ساعتم براش غنیمته بخدا

و خدا برای من کافیست.....
2706