2410
2553
من خودم از یه خانم روانشناس حاذق تلفنی مشاوره گرفتم کارشون خیلی عالی نرخاشونم خیلی خوب بود اگر تلفنی ...

بده

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم از یه خانم روانشناس حاذق تلفنی مشاوره گرفتم کارشون خیلی عالی نرخاشونم خیلی خوب بود اگر تلفنی ...

من منتظرمااا

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
2720
خانم آزادگان  09354966984 لطفا بهشون پیام بدین و هماهنگ کنین واسه  جلسات و نرخ مشاوره

مرسی

ببخشید فقط تلفنی مشاوره نمیدن؟

مرسی ببخشید فقط تلفنی مشاوره نمیدن؟

از خودشون سوال کنین من تلفنی مشاوره گرفتم چون راهم دور بود ولی از مشاوران شهرم نتیجه نگرفتم.ایشون رو میشناختم چند سال.خیلی از روانشناسا فقط مدرک دارن ولی حرفه ای نیستن به روز نیستن موثر و کاربردی راهکار نمیدن.من چندین راهو تست کردم تابحال فقط ایشون قابل اطمینانن و آگاه واسه همین با اطمینان معرفیشون کردم شمام نتیجه گرفتین حتمامعرفیشون کنین به بقیه

2714

علی کربلایی تو پونکم خیلی کارش خوبه، من خودم اینستاشو دنبال میکنم مطالب خوبی داره یکی از آشناهامونم که رفته بود پیشش واسه مشاوره قبل ازدواج میگفت خیلی عالی جواب گرفته ازش از اینستاش میتونی ادرس و شمارشو برداری https://www.instagram.com/dr_karbalaei/