2726

باید یه نیم ساعتی آب باشه بعد هی ابشو تعویض کنی تا شوریش از بین بره من باهاش دمپخت درست میکنم خوشمزه هم میشه اتفاقا دیروز داشتیم 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم ما بهش میگیم ملخ ولی خب میگوی کوچولو خشک شدهست در واقع..

اگر به عنوان تنقلات استفاده ميكني چيپس ميگو هست، ولي اگر منظورتون يه مدل غذاس نميدونم، نشنيدم، 

لايكم كنيد لطفا بخونم بعدا😍

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
نمیدونم ما بهش میگیم ملخ ولی خب میگوی کوچولو خشک شدهست در واقع..

کجایی هستی؟ جنوب فارس ؟ درستع؟

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
تو دمپختت چیا میریزی؟ممنون

عزیزم پیاز داغ بگیر پیازت زیاد باشه بعد میگوها رو اضافه کن و زردچوبع و فلفل قرمز البته اگه تندی دوست دارید و نمک کمتر بریز چون میگوها شوره نمکو زیاد نریز رب گرجه و سبزی خشک مثل تلخون و شملیز و شوید بریز که بوش گرفته بشه اینا سرخ که شدن اب بریز و برنج .همین 

ولی موقع خوردن با رب انار عالی میشه طعمش

ما میگو رو خیس میکنیم با پیازداغ و ادویه تفت میدیم گردو رو با کشمش تفت میدیم لای برنج میذاریم دارچین ...

قبلش میگوها رو آبم میکنید آخه خیلی شوره که

اره اول میشوریم بعد خشک میکنیم و پودر میکنیم 

اهان خودتون خشک میکنید ما خشک شده میخریم بخاطر همین خیلی شوره

2706