2703
2553
عنوان

مهریه زندان

2910 بازدید | 126 پست

هنوزم هستن کسانی که برای مهریه می افتن زندان🙄🙄🙄. شوهرم دیروز رفته بود ارایشگاه. ارایشگره براش تعریف کرده بود که داداشش برای 110 تا سکه انداختن زندان. یعنی خدایی اون زنی که شوهرش میندازه زندان دلش نمیسوزه برای مهریه طرف کنه سابقه دار؟ 

بعد تعریف میکرده  از یه مرده تو دادگاه که چه بلایی سرش اومده اگه هستین بگم چی شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هیج زنی تا جون به لب نشده باشه مهریه را اجرا نمیگذاره

باید دید اون مرد چه قدر خیانت کرده یا کتکش زده یا خرجی نداده و معتاد بوده یا هزار تا عیب دیگه داشته که زن رو مجبور به این کار کرده. مگه اون مرد دلش سوخته واسه  زنش که بدبختش کرده ؟

آره اگه از دادن مهریه فرار کنه، زن می توه حکم جلب‌ رو بگیره و بندازتش زندان. بعدم کسی که مهریه می گیره یعنی داره جدا میشه کسی هم که جدا میشه یعنی از طرف دلِ خوشی نداشته که حاضر شده قید زندگیشو بزنه، پس چرا باید دلش بسوزه که داره میندازتش زندان؟؟ یا چرا اصلا باید براش مهم باشه که سابقه دار میشه؟! 🤔😐

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

مرد بیچاره باباش میمیره. از قضا باباهه وضع مالی خوبی داشته اینم تک پسر بوده. چهلم باباش زنش میره مهریه اش میزاره اجرا!!! توجه کنین درخواست طلاق نمیده مهریه رو میزاره اجرا. دادگاه هم میگه در صورتی که مرد وضع مالی خوبی داشته باشه حتی اگر بیشتر از 110 تا سکه هم باشه باید مهر زنو بده. برای مرده مهلت تعیین کرده بودن که مهریه رو اگر نده می افته زندان. مردم میگفت مهریه حتی از ارثی که بهم رسیده بیشترههه. این زن روش میشه باز با شوهرش زندگی کنه؟ 

2714
هیج زنی تا جون به لب نشده باشه مهریه را اجرا نمیگذاره باید دید اون مرد چه قدر خیانت کرده یا کتکش زد ...

قبول ندارم 

هیچی زن حسابی حاضر نیست مرد رو به خاطر مهریه بندازه زندان. کلا من که مهریه رو حروم می‌دونم . زن باید خیلی عوضی باشه که اینکارو بکنه 

چه قدر زنا بی رحمن. این بنده خدا داداش ارایشگره هم از اوناییه که از بچگی سرش تو کتاب بوده. اکثر طلاقای الانم خودتون میدونین مال ناسازگاری زناست نه دست به زن مردا. قدیم بود تعداد این مردای دست به زن دار زیاد بود. الان انگشت شمارن

چه قدر زنا بی رحمن. این بنده خدا داداش ارایشگره هم از اوناییه که از بچگی سرش تو کتاب بوده. اکثر طلاق ...

منم میشناسم طرف زنش هرزه است میخواد طلاقش بده باید مهریه رو بده. مثلا با حکم رابطه نامشروع چیکار میتونه بکنه؟

قبول ندارم  هیچی زن حسابی حاضر نیست مرد رو به خاطر مهریه بندازه زندان. کلا من که مهریه رو حروم ...

نظر شما برای خودتون محترمه...آیا در شرایط اون زن ها قرار گرفتین و اقدام دیگه ای کردین؟

انشالله که قرار نگرفته باشید

مرد بیچاره باباش میمیره. از قضا باباهه وضع مالی خوبی داشته اینم تک پسر بوده. چهلم باباش زنش میره مهر ...

از کجا معلوم نقشه دوتاشون باشه برا ارثیه بابا.که دله خواهرا بسوزه هیچی نگیرن و بدن به داداششون بخاطره مهریه.این دوتا هم پولارو بالا بکشن و حالی به هولی.

بعدش هم رو شدن یا نشدن نداره،مهریه حقه زنه و هر وقت که خواست می‌تونه بگیره.قرار نیست فقط موقع طلاق مهریه بخواد.مامان من مهریه اش سیصد تومن پول بوده،بابام عوضش یه خونه خرید زد به اسم مامانم،الان هم به خوبی و خوشی دارن زندگی میکنن،بابام به دلخواهه خودش این کارو کرد نه اینکه مامانم بخواد.

هیج زنی تا جون به لب نشده باشه مهریه را اجرا نمیگذاره باید دید اون مرد چه قدر خیانت کرده یا کتکش زد ...

خیلی زنا هستن این کار شغلشونه.

ما ی فامیل داریم میگه دختر داییم ازدواج کرد با مهریه بالا بعد عقد بلافاصله مهرشو گذاشت اجرا 

مهریه رو گرفت زندگیش ازین رو ب اون رو شده.با شوهر دومشم این کارو کرد

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2706