2737
2734
عنوان

كسى بوده جدا شده باشه باز برگشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 22 پست
منم دوست داشتم خودش برگرده ولى من احمق خودم زنگ زدم بهش

قبل عقد میگی 

خب  اگه دوستت نداشت ک نمیومد جلو  برا عقد 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
پس چرا حرف از جدایی میزنی؟ از الان بخوای به این چیزا فکر کنی که پدرت در اومده

آخه ديشب بهش محكم گفتم ديگه تمومه 

اونم گفت باشه برو پى زندگيت

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فامیل یه دختر و پسر نامزد داشتیم یه مدت داشت نامزدیشون به هم میخورد اما با خانواده ها نزاشتن و آش ...

واخ واخ اينا ديگه شاهكارن

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
قبل عقد میگی  خب  اگه دوستت نداشت ک نمیومد جلو  برا عقد

حس ميكنم مجبور شده

پشيمونه

وگرنه انقدر راحت دو روز بعد عقد حرف جدايى نميزد

2728

عزیزم من درجریان تاپیکات هستم

نه ان شالله که چیزی نیس ...فقط یکم صبر کن همه چی درست میشه...الکی ناراحتی از این دعوا و بحثا همه جا هست فقط شما نبایذ میگفتی همه چی تموم

حالام صبر کن بعدم بخدا تحمل کن بعد چند روز کم کمدهمه چی درست میشه

عزیزم من درجریان تاپیکات هستم نه ان شالله که چیزی نیس ...فقط یکم صبر کن همه چی درست میشه...الکی نار ...

كاش خودش برگرده 

خودم گفتم تموم و خودم باز بهش زنگ زدم

ميترسم برنگرده

خيلى زندگيا ديدم كه با همين دعوا تموم شده

كاش خودش برگرده  خودم گفتم تموم و خودم باز بهش زنگ زدم ميترسم برنگرده خيلى زندگيا ديدم كه با ...

اون الان عصبانیه و فک میکنه غرورش شکسته تا اخر هفته بهش فرصت بده پاپیچش نشو 

اخر هفته یه پیام بده و ازش معذرت خواهی کن...فقط توی این چند روز روی خودت کار کن..صبرتو بیشنر کن

اون الان عصبانیه و فک میکنه غرورش شکسته تا اخر هفته بهش فرصت بده پاپیچش نشو  اخر هفته یه پیام ...

آخه حداقل اين سه بار آخر من همش برگشتم و معذرتخواهى كردم

يه بار ٢٠ روز ازش جدا شدم يه زنگ نزد تا خودم زنگ زدم

الان نميدونم واقعا با زندگيمون ميخواد چيكار كنه

2738