2737
2739

تو نامزدى

چند وقت جدا بودين؟ 

چجورى برگشتيم به هم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عقد نکردی؟؟؟

چرا عقدم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
ما تو فامیل داشتیم اصلا خوب نبود دوباره جدا سدن اونم با وضعیت بدتر معمولا آشتی بعد طلاق خیلی جواب ...

جدا نشديم هنوز ما

نامزد نبودیم بعد سه سال دوستی دوماه جداشیم سر یه سوتفاهم که براش پیش اومد بعد یه ماه فهمید اشتباه کرده غرورش نمیذاشت برگرده تا اینکه استخدام شد و قرار شد یسال بره شهر دیگه با کلی خواهش التماس که اشتباه کردم برگشت 

چهتر ماه بعد عقد کردیم الانم دوسال از ازدواجمون میگذره و بهترسن مرد دنیاس از نظرم😍😍

خدایا شکرت😍
2738
دختر خالم یه دختر داشت از شوهرش جدا شد بعد یه مدت دوباره رفت پیشش

بيشتر منظورم تو نامزديه كه روابط به مستحكميه ازدواج نيست

نامزد نبودیم بعد سه سال دوستی دوماه جداشیم سر یه سوتفاهم که براش پیش اومد بعد یه ماه فهمید اشتباه کر ...

منم دوست داشتم خودش برگرده ولى من احمق خودم زنگ زدم بهش

تو فامیل یه دختر و پسر نامزد داشتیم یه مدت داشت نامزدیشون به هم میخورد اما با خانواده ها نزاشتن و آشتیشون دادن و بعدم عقد و عروسی مفصل گرفتن.... بعد ازدواج بعد چند ماه گفتن میخوان جدا شن... دختره همه جهیزیشو فروخت که طلاق بگیرن باز پشیمون شدن شدن و رفتن دوباره کلللی وسایل خریدن و خونه رهن کردن اماااا بازم با هم نساختن و دیگه طلاق گرفتن

منم دوست داشتم خودش برگرده ولى من احمق خودم زنگ زدم بهش

آخه اون شبی که زنگ زد خیلی ناراحت و گرفته بود خیلی سرد بهش دلداری دادم گفتم تو زندگی پیش میاد خودتو ناراحت کن بعدش که قطع کردم گفت هیچکی مث تو نمیتونه منو آروم کنه تو رو خدا برگرد غلط کردم😁

انشالله مشکلتون حل بشه من بخاطر اینکه تقصیر اون بود بر نگشتم سمتش

خدایا شکرت😍
عزیزم اگه واقعا دوستش داری خوب کاری کردی زنگ زدی

عاشقشم 

بهش زنگ زدم برام قرص بخره بياره ( بهونم بود نميدونستم چى بگم ) 

خريد و اورد نيومد حتى داخل بدون هيچى رفت

بهش پيام دادم گفتم من زندگى ١ماه پيشمونو ميخوام نوشت خدا بزرگه 

همين

قد كل دنيا بغض دارم

2706