2737
2734

سلام دوستان، من شش هفته و یک روزمه و عدد بتام روز 33 دوهزاردویست و هفتادو یک بود 2271. این هفته خیلی حالم بده. روزی سه تا دیمیترین میخورم بازم تهوع دارم میترسم چیزی بخورم. مزه دهنم تا دیروز شیرین بود امروز تلخ شده. چکار کنم طبیعیه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قرص b6 بخور  اصلا نذار معدت خالی باشه قبل و بعد غذا اب نخور

خوردم فایده نداره. تازه دیروز سیرابی هم خوردم ولی گلاب به روتون همه رو بالا آوردم. به نظرتون با این عدد بتا و تهوع زیاد ممکنه دوقلو باشه؟

خوردم فایده نداره. تازه دیروز سیرابی هم خوردم ولی گلاب به روتون همه رو بالا آوردم. به نظرتون با این ...

فک نکنم زیاد به عدد بتا ربط داشته باشه برا خیلیا بتا بالا بوده تک قلو بوده 

سیرابی که اصلا فایده نداره بدتر حال ادمو بهم میزنه 

تحمل کن دیگه چاره ای نیست نهایتا هیچی نتونستی بخوری حتما برو دکتر سرم بزنن برات اب بدنت کم نشه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
فک نکنم زیاد به عدد بتا ربط داشته باشه برا خیلیا بتا بالا بوده تک قلو بوده  سیرابی که اصلا فای ...

عذاب وجدان دارم روزی سه تا دیمیترون رو جنین اثر نزاره.

زیر شکمم هم بزرگ شده. اولین سونو رو باید 14 اردیبهشت برم.

من که انقدر حالم بد میشه فشارم میفته و خیلی وقتا حال ندارم پاشم از جام....

دکتر ب۶ داد که اونم صبح تا عصر حالم خوبه دوباره عصر همون آش و همون کاسه.....

ولی کلا شربت آبلیمو میخورم یکم تهوعمو کم میکنه ببین چی بخوری بهتره

من که الان دو هفتست کلا برنامه غذا خوردنم بهم خورده هیچی نمیمونه تو دلم.....الان هفته ۹

2738
عذاب وجدان دارم روزی سه تا دیمیترون رو جنین اثر نزاره. زیر شکمم هم بزرگ شده. اولین سونو رو باید 14 ...

عذاب وجدان چرا خیلیا میخورن عزیزم 

زیر شکمتم حتما به خاطر نفخ بزرگ شده

🔵🔵🔵وزن اولیه