2733
2734

من هر شب تو رویاهام پوست شکممو عمل می کنند شوهرم بهم میگه شکمت عالیه ولی من دوست دارم سفت بشه مثل مجردیام

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

خواهرم خواهرزاده ام عمل پیکر تراشی کردن عالی شدن عالی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اونایی ک عمل میکنن اگه رعایت نکنن دوباره چاق و بدترکیب میشن و چون یبار عمل کردن خیلی خیلی زشت میشن دیگه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2731
شوعرت داره غولِت میزنه که پول نده واسه عمل😅

پول عمل نداره ،،،،،دلم خیلی گرفته 

2738
عزیزم اونایی ک عمل میکنن اگه رعایت نکنن دوباره چاق و بدترکیب میشن و چون یبار عمل کردن خیلی خیلی زشت ...

آدم فقط با زایمان پوستش خط خطی وشل میشه خواهرم بچه داره دیگه نمی خواد پوست شلشو گرفتن

پول عمل نداره ،،،،،دلم خیلی گرفته 

ببین با ورزش هم شکم به جالت سابق بر میگرده ها

به شرط اینکه مداوم و پیوسته باشه

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
2706