2726

سلام نی نی سایتیااا

هروخ اومدم اینجا یا از بدی های مادرشوهر و خواهر شوهر گفتن یا از خصوصیات بد همسراششون

بیاین اینجا از خصوصیات خوب شوهراتون بگین بلکه یکم امید ب زندگیمون بیشتر شه.قرار نیس همش بدیای همدیگرو ببینیم

مطمئنم خوبی هم زیاد دارن😍

خب بسم الله شروووووووع

جــــان من است او😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هر موقع ناراحت باشم بلند میشه چایی دم میکنه میگه حالا بیا بشین حرف بزن خودتو خالی کن 😍 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

دقيقا منم خسته شدم از بس منفي هاشو ديدم و گله و شكايت كردم مخصوصا ك اينستام هس همش زندگي مو مقايسه ميكنم خودم خسته شدم رفتارم با شوهرمم بد شده از بس اينجا ميام همش فوش و بد و بيراه و منفي بافي ميبينم روم تاثير گذاشته

از ديشب نشستم دارم برنامه مينويسم ميخوام رو خودم كار كنم از لحاظ روحي و جسمي و خُلقي

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

باایمان 

عاشق

خوش اخلاق

خانواده دوس

دستودل باز

صبور

بادرک وفهم

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

در یک کلام خیلی خوبه😁❤عاشقشم ک من😍

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

یکی از بهترین خصوصیات همسرم اینه که دست و دل بازه .

خوش اخلاقه....پایه همه شیطنت هامه ..وباشعور وباشخصیته ....در کل  عاشقشم از بس که مهربانه ....

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

مهربونه ، دلسوزه ، خیلییی خونواده دوسته، شدیدا دست و دل بازه ، خیلی زیاد پشت منو داره و هوامو داره همیشه و‌همه جا، خوشتیپه ، نظر من و راحتی من واسش مهمه ، واسه اسایش من هرکاری میکنه ، ناراحتی من مریضی من خیلی واسش مهمه و همراهم هست 

2706