2726
همین راه فراری که گفتی رو بچسب دوست من  مرد عصبی پیر و کورت میکنه  دقیقا مادرشوهرم نابین ...

آخی عزیزم ناراحت میشم وقتی میبینم یه خانوم از دست شوهرش از زندگی سیر میشه بعضی مردا فقط زن را پیر و شکسته میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئن باش میتونی فقط باید به شوهرت ثابت کنی که تو کنارش هستی نه رو به روش

👌🏻

من کنارشم 

اون بلندپروازه 

من کمم براش با این که از همه جهت ازش سرم 

این بلندپروازی ارضاش میکنه متاسفانه من کنارش یه قربانی ام فقط 

روبروش هم همینطور 

2728
خدا خیرت بده از صبح عصبی بودم به خاطر اخلاقش. به خدا هیچی برای خوشبختی کم نداریم خدا رو شکر ولی همش ...

چون تو میخوای باهاش بجنگی 

چرا پسر بچه ها عاشق شمیر بازی هستن؟

خب بزرگ میشن هم همینه 

عزیزم فقط و فقط مردها عاشق زن های آروم و با متانت هستن بخدا تمام زن ها اگر بلد باشن هیچ مردی خیانت نمیکنه

فقط با آرامش روحی و جسمی زندگی کنید 

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

سکوت خییلی موثره منظورم اینکه نه یکبار بلکه چندین بار خودش کلا خسته میشه و به اعتقاد من مردها مثل ی بچه تخس میمونن باید باهاشون راه اومد ولی طفلی هاااااا به نظرم خیییلی نباید مقصر دونستشون چرررا که مشکلات زندگی زیاد گرونی از ی طرف اعصاب خوردیهای محل کار .........

دقیقا عین من یه لحظه خوبیم و خوش یهو. نیم ساعت بعد سر یه جمله مثلا چنان دعوایی میکنه که میمونم توش ...

همیشه بدون دلیل عصبی و بداخلاقه یا عصبانیش میکنی ولی اگه اولی باشه کهخیلی بده و غیرقابل تحمل

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
من قوی بودم و اون قوی بودنمو نمیخواد اتفاقا  میخواد ذلیلش باشم  عشق قدرته  نصف دار ...

احتمالا خود شیفته هم هست

من یه دوست پسر عصبی دارم مثلا ۸روز منو نمی بینه اصلا عین خیالش نیست وقتی هم میرم پیشش میگه چرا به حر ...

مجبوری باهاش باشی چه عایدت میشه رابطههم دارین

2706