2726
خوش به حالت که تحمل داری و موفق شدی.

بخاطر زندگیت توام میتونی فقط باید به هدفت فکر کنی  و هروقت حس ناتوانی بهت دست داد به خودت بگی من برای هدفم می جنگم من برای چیزی که میخوام اینجا اومدم

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برعکس شوهر من دوست داره من همه کارای خونرو هم خودم انجام بدم. مثلاً بهش میگم سیفون ظرفشویی رو درست ک ...

منم شوهرم تنبله صدبار یه کاری رو بگم انجام نمیده، اما من اینقد صبر میکنم و بدون غر غر حرف میزنم مثلا ناز میکنم میگم من با این دستای کوچیکم چطوری سیفون درست کنم!!!حتی در یه دلستر رو باز نمیکنم شاید فک کنید لوسم اما خیلی کارای ساده رو انجام نمیدم و واسش ناز میکنم.

همسر من محبت بلد نبود به شدت مغرور و خشک بود و الانم درمقابل بقیه هست. اما درمقابل من یه پسر کوچولو شده که واسم نازم میکنه. درسته هنوزم عصبانیتش هست اماخیلیییی کمتر از قبله و زودترم تموم میشه حتی بعدش عذرخواهیم میکنه 

خوشبحالتون که آروم هستید. من خیلی شلوغ و برون گرام به خاطر همینم هست که تحمل برام سخته

مطمئن باش میتونی فیلم بازی کن خودتو مثل آدم های آروم نشون بده کم کم میشه شخصبتت اوایل سخته ولی فقط کافیه روی خودت کار کنی 

2728
بخاطر زندگیت توام میتونی فقط باید به هدفت فکر کنی  و هروقت حس ناتوانی بهت دست داد به خودت بگی م ...

خدا خیرت بده از صبح عصبی بودم به خاطر اخلاقش. به خدا هیچی برای خوشبختی کم نداریم خدا رو شکر ولی همش بحث و جدل داریم. اصلاً هاره فقط میخواد بجنگه

خدا خیرت بده از صبح عصبی بودم به خاطر اخلاقش. به خدا هیچی برای خوشبختی کم نداریم خدا رو شکر ولی همش ...

ما هم زندگیمون خوبه الکی بحث میکنیم. بارها سعی کردم عوض بشم ولی نشده

من یه دوست پسر عصبی دارم مثلا ۸روز منو نمی بینه اصلا عین خیالش نیست وقتی هم میرم پیشش میگه چرا به حرفم گوش ندادی ک فلان کارو بکنی و قهر میکنه و داد و بیداد میکنه اونقدر عصبیه ک اگ تو دعوا جوابشو بدم ماشینو نگه می داره گوشه خیابون و اینقدر داد و بیداد میکنه تا بگم غلط کردم حالم ازش بهم میخوره وقتیم از خودم دفاع کنم میگه میزنم تو دهنتو هزاران دفعه از ماشینش پیاده شدم و تو خیابون دویدم ولی فایده نداره فقط باید چشم بگیم تا آروم بشن حالا باز ما دوستیم من راه فرار دارم بیچاره شماها ک شوهراتونن

من اصلا تو روش نمیاوردم با اینکه همه ی هزینه های زندگی با من بود و اون داشت تو شغل دومش پیشرفت میکرد ...

کاملا معلومه قصد تخریبتو داره که بهت نشون بده کارخاصی نکردی. نباید هزینه میکردی نباید میذاشتی خرج زندگی با تو باشه. من مردی ندیدم که بار مالی زندگی رو دوش زنش باشه و تشکر کنه اتفاقا بدتر پررو میشن.

ازاولم ایراد گیر بود و دنبال عیب و نقص؟با این اوصاف کارت سختتره من خودم با یه آدم نرمال اما عصبی و خودخواه و مغرور طرف بودم اما آدمی که ذاتش مدام دنبال خراب کردنه سختتر میشه درستش کرد و راهکار حرفه ای لازم داره

ممنونم. شوهر من ادم خوبیه. من زیادی حساسم و خیلی رو حرفاش و برخورداش گیر میدم. همش فکر بقیه شوهرای ب ...

صبور باش و سعی کن همینجوری آرامش از خودت به سمتش ساطع کنی اون حسش میکنه 

وقتی از سرکار میاد خونه و دراز کشیده برو آروم آروم مثل مدیتیشن نازش کن ازش تشکر کن بخاطر اینکه واست زحمت می کشه 

اوایل من وقتی اینکار رو میکردم شوهرم چشماش رو باز میکرد و با یه غروری نگاهم میکرد انگار خیلی بهش بر میخورد اخم میکرد میزد زیر دستم میرفت غرغر میکرد 

من تو دلم بهم بر میخورد اما موقعیت شناس هم بودم مواقعی میرفتم سمتش که نهایتش میزد زیر دستم ولی بعدها دیگه چیزی نمی گفت فقط نگاهم میکرد به حرف هام گوش میکرد 

بعد ها چشم هاشو دیگه باز نمی کرد انگار خوشش بیاد 

اما الان خودش میاد سرشو میذاره روی پاهام میگه آرامشت رو میخوام یعنی نازم کن 😊

من یه دوست پسر عصبی دارم مثلا ۸روز منو نمی بینه اصلا عین خیالش نیست وقتی هم میرم پیشش میگه چرا به حر ...

همین راه فراری که گفتی رو بچسب دوست من 

مرد عصبی پیر و کورت میکنه 

دقیقا مادرشوهرم نابینا شده از استرس 

همسرمم جانشین برحق اون پدره 

خدا به دادم برسه فقط 

مامانم میگه خودتو خلاص کن 

یه بلایی سرت میاره 

😔

آفرین به تو  کاش ما هم کاری کنیم که ظلم نشه بهمون

مطمئن باش میتونی فقط باید به شوهرت ثابت کنی که تو کنارش هستی نه رو به روش

2706