2733
2734
عنوان

خواستگاری و مخالفت خانواده

915 بازدید | 22 پست

چند وقت از یه دختر خانومی خوشم اومده که تو یه شهر دیگه است همو خیلی دوست داریم ولی خانواده اش مخالفت میکنند و تحت فشارش گذاشتن بحدی که گوشیشو چک میکنند تا حدی که بهم پیام دادند که دست از سر دخترشون بردارم و بردرد دخترشون نمیخورم و یه خواستگار داره که از اشنایان خودشونه و نزدیکه بهشون 

دیگه مونده ام باید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من با مادرشون یکبار حرف زدم که قرار شد بهم بگن با خانواده برم ولی بعد فهمیدم که یکی اشناهاشون رفته و خیلی روی اون اقا اصرار دارند به حدی که به دخترشون اعلام کردن با من مخالفند و منو قبول ندارند

بیشتر تلاش کن دیدم کسی رو که از در ردش میکردن از دیوار می اومده و بالاخره موفق شده

کاملا موافقم... خانواده منم از این ادمایین ک طرف باید اونقد اصرااار کنهههه تا قبول کنن بعدم ب همه بگن صد بار اومدنو رفتن تا دختر دادیم😕

دوری از خانواده ها سخته 

نفاوت فرهنگی دو شهر متفاوت سخته 

اگه مورد دختر خانم خوبه بذار با اون ازدواج کنه

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

خانواده من هم موقع ازدواجمون کاملا مخالف بودن ولی با اصرارهای خانواده شوهرم که همش زنگ میزدن بالاخره راضی شدن ولی گفتن قبل از اینکه اونا بیان بیرون ببینیم همو که خانواده شوهرم گفتن برای آشنایی بیشتر تشریف بیارید خونه ما هم با خونه و خانواده آشنا بشید هم صحبت کنیم که مامان و بابام رفتن و وقتی برگشتن یهویی نظرشون عوض شده بود و درکمال تعجب من گفتن فردا میان خواستگاری و بله برون رو همزمان بگیریم بره   

2706