2733
2734

بچه ها من یکماهه میرم باشگاه..اشتهام خیلیی کم شده..کسی تحربه ای داره؟وخیلی هم خسته میشم..میام خونه می افتم 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی چه جالب من بدتر پر اشتها میشم

نه بابا..اشتهام کورمیشه..خودمم خسته میشم شدیدا..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اولش اينطوريه  ولي من اوايلي که ورزش مي کردم به شدت گرسنه مي شدم از اين که اشتهات کم شده نارا ...

چرا دوس دازم وزن کم کنم..ولی میخوام بعدباشگاه پروتیین بخورم که عضلاتم شل نشه ولی انگار دهنم قفل میشه..فقط پرتقال میخورم وچایی

2738
چرا دوس دازم وزن کم کنم..ولی میخوام بعدباشگاه پروتیین بخورم که عضلاتم شل نشه ولی انگار دهنم قفل میشه ...

حتما بخور 

این از نون شب برات واجبتره 

ببینم داری وزن کم میکنی یا دوره حجمی؟

🧚‍♀️
حتما بخور  این از نون شب برات واجبتره  ببینم داری وزن کم میکنی یا دوره حجمی؟

دارم کم میکنم..ولی مربی مون میگه بعد ورزش پروتیین بخور یا شل نشه عضلاتت..ولی نمیتونم اصلا.دهنم قفل میشه

کاش جای تو بودم

اینجوری هم بده..ضعف میکنم ولی نمیتونم بخورم..انگار حامله ام..حالت تهوع میگیرم از غذا..انگار تا خرخره خوردم

یه بی بی چک بزن 😐

😂نه عزیزم..امروز پریودشدم..

2706