2726
عنوان

رشد 2 میلی متری فولیکول

95 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من پلی کیستیکم سه ماه پیش که سونو رفتم فولیم 5 میلی بود دکتر بهم قرص سیپروتون کامپاند داد سه ماه مصرف کردم این ماه روز 13 پریودی که رفتم فولیم 7 میلی متر بود.به نظرتون امیدی هست که دکتر بهم قرص تحریک تخمدان بده و فولیهام بزرگتر بشه؟؟ بعد از ظهر میخوام برم دکتر دل تو دلم نیست تو رو خدا اگه تجربه ای دارید کمک کنید

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

اره با کلومیفن لتروزول مطمئن باش فولیت بزرگتر میشه ولی طبیعی باردار شی خیلی بهتره متفورمین نمی خوری؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره با کلومیفن لتروزول مطمئن باش فولیت بزرگتر میشه ولی طبیعی باردار شی خیلی بهتره متفورمین نمی خوری؟

دکتر فقط بهم همون قرصو داده بود که قرص جلوگیری بود کلی نا امید رفتم سونو چون پیش خودم میگفتم هیچ فرقی نکردم با این قرص اما همین دو میل افزایش کلی خوشحالم کرد.امروز میخوام برم ببینم دارو چی میده بهم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢