2726
عنوان

خانمای باسلیقه بیاین کمک+ عکس

457 بازدید | 32 پست

طرح خونه ام جوریه که سقفش دو برابر حالت عادیه مثلا دوبلکس بعد من این مدل میز میخئام بزنم حالا موندم بالاش که دیوار خالیه چکار کنم 😥

اینم بگم عرض سالن ۴و نیم طول ۸ متر و ارتفاعش که نگم بهتره فکر کنم ۸ متری بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه ساعت دیواری مدرن ازاینا که عدداش میچسبه بزن اسمشو نمیدونم ولی خودمم دارم خیلی قشنگه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
بدتر برا اون دیوار نابهنجار ۸ در ۸ متر خالی چه کار کنم خیلییییی بلند و عریضه اه

چرا خونه ات اینقدر نابهنجاره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
میگم کاغذ دیواری طرح دار یا پوسترای سه بعدی زشته؟

پشت میز یا بالاش؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706