2733
2734
عنوان

قرتي بودن يا نبودن مسئله اين است

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 103 پست

من اگر جای شماباشم اینهمه ساعت ازوقتم بزنم ومشغول کارباشم حتما بخشی ازدرآمدمو خرج خودم میکنم 

مصداق شعار کار کن تازندگی کنی نه زندگی کن که کارکنی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
منم کارمندم با این تفاوت که ساعت 3 می رسم خونه لباس واسه خونه زیاد میخرم و هر چند وقت لباسای کهنمو ...

چه خوب ...

💐

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزيزم راهنمايي كنيد  چرا ميخواي هضمم كني هموز جوونم ميخوام زندگي كنم 😀

😄😄😄

خب پس ما با یه زن هپلی بامزه 😋 طرفیم

دو هیچ از قرتیا جلویی 😍

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

تیپ و قیافه رو ول کن عزیزم ورزش میکنی؟!مولتی ویتامین میخوری؟!ماسک مو،ضد چروک،ضدآفتاب و مرطوب کننده خوب استفاده میکنی؟!

به تغذیه ات میرسی؟؟؟

اینا مهمه وگرنه مانتو شلوار و کیف و کفش و لباس که یه روز کار داره!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728

من خودم قبل بچه دار شدنم سر کار میرفتم.خدایی خیلی خوشتیپ بودم.اتفاقا می دیدی ۷ شب میرسیدم خونه.۵شنبه هم سرکار میرفتیم ولی زودتر تعطیل میشد.تا میرسیدم خونه سریع شام و میذاشتم بپزنه.یه دوشی میگرفتم.بعد خونه رو مرتب میکردم.ولی یه لحظه ساعتو نگاه میکردم میدیدم ۱۲شبه! لباس خونه اینارم همیشه موقع برگشت از سرکار میخریدم.

فک کنم ب ی مسافرت احتیاج داری.

لازم نیست همه کارارو باهم انجام بدی.

این هفته از موهات مراقبت کن و فردا از ی چیز دیگه...

جک و لطیفه و.....بخون روحیه ات عوض شه در طی روز....

چنتا کتاب  داستان کوتاه بخون تو طول هفته....

ی ازمایشم بده شاید ویتامینی و هموگلوبینی کم داشته باشی...

با همسرتم وقت بگذرون...

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
من اگر جای شماباشم اینهمه ساعت ازوقتم بزنم ومشغول کارباشم حتما بخشی ازدرآمدمو خرج خودم میکنم  ...

افرين حرفت خيلي درسته خيلي 

حماقت من اينه كه اين همه وقت و انرژي ميذارم جمع كنم كه حيف نشه 

2738
فک کنم ب ی مسافرت احتیاج داری. لازم نیست همه کارارو باهم انجام بدی. این هفته از موهات مراقبت کن و ...

منو همسرم خيلي سخت خوش ميگذرونيم 

بيرون نميريم ترافيكه 

پنج شنبه ها دانشگاهه همسرم و جمعه ها هم تو خونه هستيم😞

تیپ و قیافه رو ول کن عزیزم ورزش میکنی؟!مولتی ویتامین میخوری؟!ماسک مو،ضد چروک،ضدآفتاب و مرطوب کننده خ ...

خداییش تو اینهمه کا رو انجام میدی😶

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
افرين حرفت خيلي درسته خيلي  حماقت من اينه كه اين همه وقت و انرژي ميذارم جمع كنم كه حيف نشه& ...

دورازجونت 

ولی گلم شوهرت به یه زن شیک و خوش تیپ و خانه دار بیشتر احتیاج داره تایه زن شاغلی که ازشدت خستگی برای خودشم وقت نداره

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
منو همسرم خيلي سخت خوش ميگذرونيم  بيرون نميريم ترافيكه  پنج شنبه ها دانشگاهه همسرم و جمع ...

چ بد...

من و همسرم از زمان عقد عادت کردیم ک یک ساعتم شده بریم قدم بزنیم...بستنی یا...بخوریم.

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2706