2726

آب میشه اما اندامت شل میشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

نه نمیشه

تو خونه ک داری کار میکنی همون قسمتایی ک میخوای آب شنو با روغن شوید چرب کن روش سفره یبار مصرف ببند 😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قند و شکر و شیرینی ها رو حذف کن و سبزی و میوه و سالاد زیاد بخور و غذات رو کم چربی کن و کم بخور

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
چی میخوردی 

هفته ای دوبار تخم مرغ آبپز.ماهی کبابی ماهی گاهی وقتا با روغن خیلی کم سرخ میکردم چون کبابی آخراش دیگه دلمو زده بود.دوپیازه گوشت.تن ماهی. دوپیازه میگو یا میگو کباب.جوجه مرغ درسته میذاشتم تو فر.البته واسه تنوع عذاهایی مث لوبیا با گوجه رنده شده و ادویه میزاشتم تا مث کنسرو بشه.یا سوپ کرفس .اینم بگم از وسطاش دیگه تقریبا نون و برنجمو حذف کردم

و الان آیا با گرونی میشه اینا رو خرید یا ن

😔
2706