2733
2734

سلام بچه ها صبحتون بخیر

شماهم ازمایش دیابت بارداری دادید بالا نیاوردید؟

تونستید مزه اون شربته رو تحمل کنید؟من امروز رفتم به۵دقیقه نکشید پس برگشت؟حالا باید چکار کنم؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من خود همین شربت عامل دیابت میشه  البته واسه کسایی که پیش زمینه شو دارن قند خالص و میدن به خورد ادم کاش میگفتی آزمایش معمولی ناشتارو بنویسه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

عزیزم مزه ش که بد نیست مزه آب قند میده

با آب سرد سرد درست کن بخور کامل هم حل بشه

باید انجام بدی برای تحمل قند هست چاره ای نیست 

هی مزه مزه نکن یهو هرت بکش بره 

با حیوانات مهربون باشیم 🥰
هفته چندم دادی؟چرا دکتر برا من ننوشته

زوده حالا

برای شما هم مینویسه

تو تمام زندگیم شکر نخوردم

حالا باید حل کنم تو اب بخورم یعالمه شکره مگه حل میشه  

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
به نظر من خود همین شربت عامل دیابت میشه  البته واسه کسایی که پیش زمینه شو دارن قند خالص و میدن ...

بابا ازمایش ناشتاهم گرفت گفت بایداین شربته رو بخوری یکساعت دیگه هم خون بدی  

به نظر من خود همین شربت عامل دیابت میشه  البته واسه کسایی که پیش زمینه شو دارن قند خالص و میدن ...

با ناشتا كه نميشه ديابتو فهميد

بعضيا قند ناشتاششون خوبه و قتد بعد گلوكز مشكل داره كه بايد رژيم بگيرن يا اگه خيلي بد بود انسولين بزنن

زوده حالا برای شما هم مینویسه تو تمام زندگیم شکر نخوردم حالا باید حل کنم تو اب بخورم یعالمه شکره ...

منم شکر نمیخورم اصلا آزمایشش جایگزین نداره؟مثلا آزمایش خون بدی بجاش؟

پسرم همه دنیام 😘💋💕
بابا ازمایش ناشتاهم گرفت گفت بایداین شربته رو بخوری یکساعت دیگه هم خون بدی    

کوفت تو دل این شربت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706