2733
2734

میخوام وسایل سنگینمو برم از اونجا بخرم

میشه بگید قیمتا چجوره؟چجوری میشه اورد وسایلو

ارزش داره تا اونجا بیام

هر انسانی به سبک خودش زیباست…زیرا خداوند هرگز اشتباه نمی کند!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو شهر خودمون دست رو هرچی میزارم قیمتش نجومیه

همه جافعلاهمینطوره خواهرم.جنوب و زاهدان ایناکه قبلا ارزونتربود حالااینجاهاهم مثل همه شاید باقیمت خیلی کمی ارزونترباشه.ارزونیش بخاطراین بودش ک ازاونورمرزجنس میوردن حالام که تحریمه مثل جاهای دیگه هست

عزیزم من گناوه رفتم آنچنان قیمت مناسب نبود 

اما فامیلامون از بانه خرید کردن راضی بودن ...اونجا برو در ضمن این مناطق مث بانه قشم گناوه اینا فکر کنم گارانتی ندارن ...باید جایی بخری که مزمن خوبه 

من یه سایت تو تل گرام دیدم اونجا سرچ کن لوازم خانگی بانه اول قیمت بررسی کن بعد برو ...در ضمن ببین نقدی باید پول بدی در ضمن هزینه باربری باید بدی ...حساب کن دقیق ببین به صرفه است یا قسطی از شهر خودت برداری 

آیشالا موفق باشی سعی کن چهار تا تیکه خوب بگیری نه اینکه زیاد بگیری الکی استفاده نشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738

خواهرم می خاست ظرفشویی بخره این دو تا کانال من زدم اند براش نگاه کنم دیگه پشیمون شد فعلا گرونه ...اما من قیمت ها اطلاع ندارما اینجا برو خودت بهتر میبینی تفاوت داره یا نه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

منم جنوبی ام ،،، آبسردکن و جاروبرقی و توستر و سرخ کن چایی‌جوش وچندقلم جنس از گناوه خریدم قیمتشم خوب بود ازشونم راضی ام

حالا از ابسردکنم زیادراضی نیستم چون من نیکای میخواستم برام گذاشت اومدخونه بازش کردم تا نیکاوا ست زنگ زدم به فروشنده شروع کرد تعریف ک این از نیکای بهتره و....

دیگه استفادش کردم بدم نیست مثل ابسردکن های دیگست ولی هیچکدوم مثل افترون نمیشن 

تسترم مارک ووگاتیه از اونم راضی ام

جاروبرقی ام مارک نیکاوا اونم خیلی چیزخوبیه ازش راضی ام

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2706