2733
2734
عنوان

چیکار کنم بچم تکون بخوره

2330 بازدید | 14 پست

دوروز دیگه میرم تو 20 هفته اما هنوز چیزی حس نمیکنم. اعصابمو به شدت بهم ریخته چیکار کنم تکون بخوره؟

من کلا کم غذام یعنی میشه چون معدم پر نیست هیچوقت تکون نخوره؟ 

چی بخورم که تکوناش حس بشه

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تو هفته ۲۰ هستم تکوناش مثل نبض می مونه. چیز زیادی هنوز حس نکردم دلم میخواد لگد بزنه😔

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2738
منم تو هفته ۲۰ هستم تکوناش مثل نبض می مونه. چیز زیادی هنوز حس نکردم دلم میخواد لگد بزنه😔

من انگار یه بادی تو دلم میپیچه اما چون جای بچه رونمیدونم دقیق نمیفهمم بچش یا باده  

دخترم تمام زندگی من
اره فکر کنم تو سونو نوشته قدامی

برای همونه پس.

تازه من بعد 21 هم ک فهمیدم مثه ی نبضه کوچولویی حس میشد 

عجله نکن از ماه7 میای نصفه شب تاپیک میزنی ک این وروجک لگد میزنه نمیزاره بخابم😆😆😍😍

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
من انگار یه بادی تو دلم میپیچه اما چون جای بچه رونمیدونم دقیق نمیفهمم بچش یا باده    

ای جانم.. خودشه عزیزم

البته من جفتم خلفی هست

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

عزیزم منم قدامی هستم۲۵هفته هستم تازه داره تکون میخوره پسرم .نگران نباش . دکتر گفت اونایی ک شکم داشتن قبل بار داری  تو بار داری دیر حس،میکنن من .اینجور بودم

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
2706