2726
عنوان

بچه ها اینجا برف میاد😣😐

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 68 پست
با سلام امروز اول اردیبهشته😊😊😊😊

نه عزیزم دوم اردیبهشته☺

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجاهم همیشه سرده ولی اردبیل وحشتناکتره..پسرم همش میگه پارک میگم سرده..هرروز پامیشه میگه گرم شد هوا ...

آره اینجا بیچاره بچه ها پوسیدن تو خونه دیگه

همیشه خدا هوا دما زیر صفره

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2728
بیاین اینجا ببینید چقد هوا گرم شده خواهر من خوزستان امسال از جهنم هم بدتر میشه  الان ما اینجا ...

ما انقد تو هوای سرد بودیم اصلا تصور زندگی تو هوای گرم برام وحشتناکه

ولی دیگه سرما هم حدی داره اخه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
بابا کلی تدابیر اندیشه شده..کشاورزی هشدار داده..خدا خودش رحم کنه.بازم میوه پیدا نمیکنیم ماه رمضونی

دو سال گذشته میوه های درختی رو کلا سرما خراب کرد هوا عید گرم میشد یهو یه سرما و برف محصولاتو نابود میکرد ولی امسال اون گرمایی که باعث بشه محصولات پا بگیرن نبوده ما کرجیم شب سرد میشه ظهر نشده هوا گرم شده 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
بیاین اینجا ببینید چقد هوا گرم شده خواهر من خوزستان امسال از جهنم هم بدتر میشه  الان ما اینجا ...

واقعا؟پس اونایی که تو چادر هستن چیکارمیکنن؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
وای نگوووو ما که اینجا پنکه میزنیم مطمینم تا ده دوازده روز دیگه باید اسپیلت بزنیم

خوش به حالتون..بچه ام میگه بهاره..چرا باید با کاپشن بریم بیرون...بعد که میریم بیرون میگه پاهام داره یخ میکنه..نه پارکی میشه رفت..نه قدم زدنی..

من هوای گرم رو دوست دارم.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
ولی من عاشق سرمام،کلا زمستونا جون میگیرم و انرژی،عاشق سرما و برف و بارون و شب،از روزام بدم میاد❤️❤️❤ ...

من نقطه مقابل تو هستم😂

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
ولی من عاشق سرمام،کلا زمستونا جون میگیرم و انرژی،عاشق سرما و برف و بارون و شب،از روزام بدم میاد❤️❤️❤ ...

نه نگوووو..من تابستونو دوس دارم.بریم باغمون شبا بخوابیم توباغ..سبزیجات تازه..میوه هارو ازدرخت بچینی.‌بری طبیعت کوه..زمستون چیه اخه😣

خوش به حالتون..بچه ام میگه بهاره..چرا باید با کاپشن بریم بیرون...بعد که میریم بیرون میگه پاهام داره ...

وای نگووووو اینجا شرجی میشه 

وحالت از چسبناکی بدنت بهم میخوره وقتی تو گرما میری بیرون

ما کلا اینجا زمستونمونم بهاره فقط یکمی سردتر

2706